Tygodniowi zwycięzcy i przegrani na rynku kryptowalut – LDO, ENS, WIF, NOT

  • Pendle, Lido DAO i Ethereum Name Service były największymi zwycięzcami w zeszłym tygodniu.
  • ZkSync, dogwifat i Notcoin odnotowały największe straty w ciągu tygodnia.

Pendle [PENDLE] Rynek odnotował zwrot w swoim kierunku, gdy okazał się największym zwycięzcą w burzliwym tygodniu dla kryptowalut.

Tymczasem zkSync miał trudny start, szybko odczuwając wpływ sił rynkowych, co można określić jako „chrzest bojowy”.

Najwięksi zwycięzcy

Pendle [PENDLE]

PENDLE rozpoczął tydzień pozytywnie, chociaż jego postępy nie były całkowicie gładkie. Otworzyło się przy cenie około 5,6 dolarów, a tydzień zamknęło ceną około 6,0 dolarów.

Informacja z CoinMarketCap Wskazuje, że akcje PENDLE wzrosły w ciągu ostatniego tygodnia o 15,48%, co oznacza największy wzrost w tym tygodniu.

Analiza AMBCrypto wykazała, że ​​cena Pendle wahała się w ciągu tygodnia, spadając aż do 4,8 dolara i osiągając maksimum na poziomie 6,2 dolara.

W chwili pisania tego tekstu jego kurs wynosi około 6,1 USD, co oznacza niewielki wzrost w porównaniu z ceną zamknięcia z zeszłego tygodnia.

Jej kapitalizacja rynkowa wyniosła około 947 milionów dolarów, a wolumen obrotu około 57 milionów dolarów. Warto zauważyć, że wolumen obrotu spadł o 26% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Lido Dao [LDO]

Spojrzenie AMBCrypto na Lido DAO [LDO] Na dziennym interwale pokazało, że tydzień rozpoczął się wzrostem o 3,81%, podnosząc cenę z około 2 dolarów do 2,15 dolarów.

Następnie 17 czerwca odnotował ogromny spadek o ponad 7%, obniżając cenę do około 1,9 dolara. Jednak późniejsze wzrosty o około 10% i 6,5% pomogły w ożywieniu, spychając cenę powyżej 2 dolarów do około 2,3 dolara.

Wykres wskazywał, że LDO zakończyło tydzień spadkiem o 4,9%. Udało mu się jednak utrzymać cenę powyżej 2 dolarów, notując około 2,1 dolara.

Pomimo znacznych strat w ciągu tygodnia, LDO zajęło drugie miejsce na liście zwycięzców, wynika z danych z CoinMarketCapKtóry zanotował tygodniowe zyski na poziomie 7,86%.

Trend cenowy Lido Dow

Źródło: Widok handlowy

Indeks Względnej Siły (RSI) dla Lido DAO wskazał, że pomimo ostatnich spadków, pozostaje on w trendzie wzrostowym. W chwili pisania tego tekstu Indeks Względnej Siły znajduje się powyżej linii neutralnej i tam się ustabilizował.

READ  Netflix rozpoczyna kampanię udostępniania haseł na rynkach amerykańskich i światowych

Oznacza to, że choć Lido DAO nadal znajduje się w trendzie wzrostowym, to trend ten jest stosunkowo słaby.

Według najnowszej aktualizacji kapitalizacja rynkowa Lido DAO wynosi około 1,9 miliarda dolarów, po spadku w ciągu ostatnich 24 godzin.

Ponadto wolumen obrotu w ciągu ostatnich 24 godzin wyniósł około 106 milionów dolarów, co również oznacza spadek o około 24%.

Usługa nazw Ethereum [ENS]

Usługa nazw Ethereum [ENS] Tydzień rozpoczął się od ceny około 24,3 USD i rozpoczął się pozytywnie od początkowych wzrostów. Jednak wkrótce nastąpił poważny spadek, który następnego dnia spadł do około 22,7 dolarów.

Mimo to ENS odnotował później znaczne wzrosty i do 21 czerwca jego kurs wynosił około 26,8 dolarów.

Pomimo znacznego spadku pod koniec tygodnia, kiedy cena spadła do około 25 dolarów, spółka ENS mimo wszystko zdołała zamknąć tydzień wzrostem na poziomie 7,7%.

Według danych z tego wyniku, spółka zyskała trzecią pozycję w tym tygodniu CoinMarketCap.

Według ostatniej aktualizacji kapitalizacja rynkowa usługi nazw Ethereum (ENS) wynosi około 788 milionów dolarów, a wolumen obrotu wynosi około 79 milionów dolarów.

W ciągu ostatnich 24 godzin kapitalizacja rynku spadła o ponad 2%, a wolumen obrotu znacząco spadł o ponad 40%.

Najwięksi przegrani

zkSync [ZK]

W swoim debiutanckim tygodniu zkSync [ZK] Według danych CoinMarketCap okazali się oni największymi przegranymi. Dane wskazują, że tydzień rozpoczął się od poziomu około 0,27 dolara, ale w ciągu tygodnia odnotowywał szybkie spadki.

Siły rynkowe nie zostały przyjęte tak dobrze, jak oczekiwano. Pod koniec tygodnia jego cena spadła do około 0,18 dolara.

Według danych z CoinMarketCapZK zakończył tydzień znaczącym spadkiem wynoszącym ponad 37%.

Według ostatniej aktualizacji kapitalizacja rynkowa spółki wynosi około 673 milionów dolarów, co oznacza wzrost o ponad 2% w ciągu ostatnich 24 godzin.

READ  Ilya Sutskever, współzałożyciel OpenAI, mówi, że odchodzi ze startupu

Wolumen obrotu osiągnął około 181 milionów dolarów, co oznacza spadek o ponad 38% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Dujoyvat [WIF]

Skan AMBCrypto w poszukiwaniu Dogwifhat [WIF] Ujawnił, że tydzień rozpoczął się od wzrostu o ponad 7%, a jego kurs wynosił około 2,6 dolara.

Wzrost ten stanowił jednak jedynie krótkie przełamanie trendu spadkowego obserwowanego w poprzednim tygodniu.

Po początkowym wzroście z 16 czerwca, nastąpiły kolejne spadki. Pod koniec tygodnia Dojoyvat był notowany na poziomie około 1,74 dolara.

Według danych z CoinMarketCapMemecoin był drugim co do wielkości przegranym w tym tygodniu, odnotowując spadek o ponad 28%.

Indeks Względnej Siły (RSI) wskazał, że znajduje się on w silnym trendzie spadkowym.

Trend cenowy psów

Źródło: Widok handlowy

Wskaźnik RSI wyniósł zaledwie powyżej 30, co podkreślało intensywność trendu spadkowego i wskazywało, że jest bardzo blisko wejścia w strefę wyprzedania.

Według najnowszych danych kapitalizacja rynkowa memecoina wynosi około 1,7 miliarda dolarów.

Wolumen obrotu osiągnął około 240 milionów dolarów, co znacznie spadło, wykazując spadek o ponad 40% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Nie waluta [NOT]

Według danych CoinMarketCap i Notcoin [NOT] On był Trzeci największy przegrany W tym tygodniu zanotowano spadek o ponad 25% w stosunku do poprzedniego tygodnia.

Analiza AMBCrypto NOT wykazała, że ​​tydzień rozpoczął się od poziomu około 0,02 dolara, ale od początku zaczął spadać. Pod koniec tygodnia jego cena spadła do około 0,015 dolara.

W momencie publikacji prasy kapitalizacja rynkowa spółki wynosiła 1,5 miliarda dolarów, co oznacza wzrost o ponad 3%. Jednak wolumen obrotu, który wyniósł około 321 milionów dolarów, spadł w ciągu ostatnich 24 godzin o ponad 30%.

Wniosek

Oto cotygodniowe podsumowanie największych zysków i strat. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę zmienny charakter rynku, ponieważ ceny mogą się szybko zmieniać.

READ  Kontrakty terminowe na akcje spadają, gdy Wall Street czeka na wyniki wyborów w połowie kadencji

Dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych najlepiej przeprowadzić własny research (DYOR).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *