Bad Bunny łączy siły z Kendall Jenner podczas klubu w Paryżu

Zły króliczek

Kup sobie Jennera…

Kendall łapie tyłek w Paryżu!!!

Zły króliczek W ten weekend był bardzo złym chłopcem w Paryżu… Kendall JennerJego tyłek podczas spaceru po mieście miłości!

Piosenkarka i autorka tekstów wyszła z modelką, która stała się potentatem, i udała się do słynnej restauracji Ferdi w mieście… i obejrzała zdjęcia, ponieważ dzieje się tu dużo PDA.

Bud i Kendall mają na sobie pasujące szare stroje – on ma na sobie elegancki garnitur, a Kendall jest w obcisłym garniturze… a pokusa jest zdecydowanie zbyt duża dla BB, ponieważ dostał w swoje ręce tyłku Kendalla, gdy opuszczali gorące miejsce.

Wydaje się jednak, że KJ nie ma to nic przeciwko, gdy uśmiecha się szeroko, spędzając czas ze swoim mężczyzną, który znów jest aktywny i znowu nie. Następnie oboje podobno udali się do ekskluzywnego klubu nocnego w Paryżu… takiego, który przyciąga największe i najjaśniejsze gwiazdy z najwyższej półki.

Wieczór duetu w Paryżu to kolejny duży krok w ich powoli ożywiającym się związku… Pamiętajcie, widzieliśmy tę dwójkę na romantycznej randce w Puerto Rico zaledwie kilka tygodni temu, kiedy Kendall wyglądała jak… Patrzy z miłością W oczach iPada.

Instagram/@boricomoelcoqui

Wtedy wydawało się jasne, że ich związek ożywił się na nowo… a te nowe zdjęcia z palmtopów z pewnością dolewają oliwy do tego ognia.

Wiesz… rozstali się zimą, ale od tego czasu widywano ich razem regularnie w kolejnych miesiącach. Zatrzymali się Po Gali MetKendall się na to zdecydowała Koncert w Orlando Złapali to później Kolacja w Miami – Więc tutaj zawsze były niedokończone sprawy.

Przy okazji… Kendall jest w Paryżu na Tygodniu Mody – wygląda więc na to, że udaje jej się zachować tutaj odpowiednią równowagę pomiędzy pracą i zabawą.

Nadal nie potwierdzili oficjalnie swojego statusu FWIW… ale można śmiało powiedzieć, że to ręce Bad Bunny’ego mówią tutaj!
READ  Recenzja trzeciego sezonu Niedźwiedzia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *