U skromnego perkusisty Jeremiaha Greene’a zdiagnozowano raka czwartego stopniaCNN

Jeremiah Green, perkusista zespołu „Modest Mouse”, jest obecnie leczony na raka.

Lider zespołu Isaac Brock poprosił ludzi o wsparcie w Modest Mouse Official Instagram W środę napisałem: „Niektórzy z was mogli już słyszeć, ale pomyślałem, że byłoby miło usłyszeć wiadomości bezpośrednio z naszego obozu. Jeremiah został zdiagnozowany jakiś czas temu i jest teraz w trakcie leczenia. idzie gładko i robi pozytywną różnicę. Jeremiasz, podobnie jak ja, jest wierzący”. Z mocą pozytywnej energii, więc jeśli wolisz wysłać „dobre wibracje” (słowami Jeremiasza) w kierunku Jeremiasza i jego rodziny, byłoby świetnie.”

Brock nie sprecyzował, jaki rodzaj raka zdiagnozowano u Greena.

Podczas leczenia Green tymczasowo przestał koncertować z zespołem, który niedawno zakończył trasę koncertową „Lonesome Crowded West”. Mają kontynuować występy w Meksyku w marcu.

Radio DJ Marco Green powiedział na Twitterze: „Właśnie dowiedziałem się, że mój przyjaciel Jeremiah Green (skromny zespół myszy) koncertował z zespołem, ponieważ przechodzi chemioterapię w celu walki z rakiem w stadium 4. Mimo że zdiagnozowano u niego stadium 4, jego rokowania są dobre! Jest wielkim fanem MM (więc ma to w swoim kącie!) Wyślij (emotikony dwóch serc)”

Greene jest członkiem-założycielem Modest Mouse, najbardziej znanego z piosenki „Float On”. Wraz z Greenem, Brockiem i gitarzystą Ericem Gowdy utworzyli zespół w latach 90. i wydali swój debiutancki album w 1996 roku.

Zespół wydał osiem albumów, w tym „The Golden Casket” w czerwcu ubiegłego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *