Ujawnienie Destiny 2 po raz pierwszy w świetle napawa graczy optymizmem co do sytuacji w Hordzie

Wygląda na to, że Bungie było nieco zaskoczone opóźnieniem ostatniej skórki, ponieważ nie planowało zawartości do sprzedaży, takiej jak pakiet z okazji 30. rocznicy, który zostanie wydany w środku sześciomiesięcznego sezonu. Zamiast tego obiecali Into the Light, tajemnicze dwa miesiące treści, które nie zostały wyjaśnione, poza tym, że były przeznaczone dla nowych i weteranów.

Teraz, technicznie rzecz biorąc, Bungie oświadczenie na światło dzienne, choć szczegóły wkrótce trzy Oddzielne transmisje na żywo przez następne trzy tygodnie, co sugeruje, że może być o czym rozmawiać i że treść może być bardziej merytoryczna, niż ktokolwiek, łącznie ze mną, to sobie wyobrażał.

Ujawnienie pierwszego zdjęcia z Into the Light powyżej wywołało poruszenie wśród fanów, co oznacza, że ​​ludzie myślą, że mogą istnieć wystarczające dowody sugerujące, że może to zakończyć się rodzajem działań obronnych w trybie Hordy, o co aktywnie prosili fani Destiny Lub inny około dziesięć lat temu. Nie jest jasne, czy tak się stanie, ale na tym zdjęciu jest kilka interesujących rzeczy i pewne wskazówki, które mogą przynajmniej skłaniać się w tym kierunku. Na co zatem warto zwrócić uwagę?

Wieża jest stała – Po całkowitym zniszczeniu w Destiny 2 wygląda na to, że wieża została w końcu całkowicie naprawiona. Doprowadziło to do pomysłu, że Destiny skutecznie stworzyło tryb „obrony wieży”, pokonując fale wrogów, jednocześnie wysychając, by zniszczyć naszą właśnie odbudowaną wieżę.

Mechanizm dostarczania komórek piramidowych – W jaki sposób komórka w ostatnim mieście nigdy nie została zhakowana? (Cóż, z wyjątkiem tego jednego razu i innego razu). Odpowiedź wydaje się dość oczywista, a mianowicie, że siły najeźdźców z Piramid sprowadziły go na ziemię, a nawet stworzyły w mieście architekturę piramidy, i muszę założyć, że jest to źródło ula. Musimy także założyć, że są to siły Xivu Arath, chociaż nie mogę sobie wyobrazić, że faktycznie z nimi walczymy.

READ  Okno premiery Wiedźmina 3 na PS5 i Xbox Series X | S mocno na ten rok

Przyjazne wieżyczki i niebieski płot laserowy -Więcej dowodów na tryb Hordy, ponieważ masz tendencję do tworzenia statycznych wież, gdy zmagasz się z falami rzeczy i nie poruszasz się po poziomie. To chyba uogólnienie, ale rozumiesz, o co chodzi. Wieże te mają logo Straży Przedniej i będą to pierwsze wieże dostosowane do potrzeb klienta po naszej stronie. Również na tym zdjęciu widać coś w rodzaju niebieskiego laserowego płotu, owijającego się wokół wszystkich wież i strażników na tym zdjęciu. Pomysł jest taki, że jest to rodzaj „obszaru chronionego”, którego musisz bronić lub którego strzeżesz, aby aktywować wieże, lub coś w tym rodzaju.

Duplikat broni (?). – Dwie z pokazanych tu broni to odpowiednio Midnight Coup i Blast Furnace, kultowa ręczna armata Lewiatan i karabin pulsacyjny Czarnej Zbrojowni. Plus miecz wirowy w stylu Arrivals. Jeśli jednak przyjrzysz się uważnie, wydaje się, że wiele z tych broni tak nie jest dosłownie Są to bronie, ale takie, które odtwarzają swój model. Mogą wyglądać podobnie i mieć dokładnie ten sam archetyp, ale przynajmniej myślę, że są nowe nazwy i wiele nowych dodatkowych korzyści.

Myślę, że marzeniem jest, aby był to prawdziwy tryb Hordy w Destiny 2, w którym nagradzane będą odtworzone wersje niektórych z najlepszych broni, które wciąż są zakazane w grze. Więcej dowiemy się w ciągu najbliższych kilku tygodni, ale takie są przynajmniej obecne nadzieje.

Chodź za mną Na Twitterze, Wątki, youtube, I Instagrama.

Sięgnij po moje powieści science fiction Seria Bohaterów Zabójców I Trylogia Ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *