Ujawniono pierwsze szczegóły Universal Epic Universe: czego mogą się spodziewać fani

Ośrodek Universal Orlando Po cichu zbudował jeden z najbardziej wciągających i najbardziej oczekiwanych parków tematycznych na świecie, jak dotąd, Uniwersalny epicki wszechświat.

Plany były napięte Pod kołdrą od latJednak we wtorek Universal Orlando opublikowało pierwsze oficjalne szczegóły dotyczące nadchodzącego parku.

„Universal Epic Universe to ogromny, transformujący moment dla Universal Orlando Resort i zmieni wszystko w naszym ośrodku” – powiedziała Karen Irwin, prezes i dyrektor ds. operacyjnych Universal Orlando, w oświadczeniu dla USA TODAY. „Będzie to ekscytująca kulminacja naszego niesamowitego rozwoju w ciągu ostatnich 30 lat i przekształci Universal Orlando w tygodniowe miejsce wypoczynku wypełnione najbardziej ekscytującymi doświadczeniami, jakie można sobie wyobrazić!”

Oto, czego fani mogą się spodziewać po czwartym parku rozrywki Universal na Florydzie.

Jaka jest różnica? Universal Studios Hollywood kontra Universal Orlando

Co będzie zawierało Universal Epic Universe?

Jak wynika z komunikatu prasowego kurortu, w Epic Universe znajdzie się pięć nowych światów z „ponad 50 niesamowitymi atrakcjami, rozrywką, restauracjami i zakupami”.

Niebiański ogród Będzie pierwszym gościem na świecie, który wejdzie do parku. Znajdzie się na nim relaksujące ogrody, „mokry plac zabaw”, duża karuzela i Starfall Racers, wyścigowa kolejka górska o długości 5000 stóp z podwójnym startem, rozwijająca prędkość do 100 km/h. Celestial Park będzie także bramą do pozostałych czterech światów Epic Universe, do których będzie można uzyskać dostęp za pośrednictwem portali tematycznych.

Ciemny wszechświat Wielbiciele popularnej serii Universal będą zachwyceni Halloweenowe noce grozy. Universal twierdzi, że goście mogą spodziewać się „spotkania ze wszystkim, od eksperymentów dr Victorii Frankenstein po tajemnicze krajobrazy, w których potwory wędrują po świecie mitów i tajemnic”.

Jak wytresować smoka – Wyspa Berk Dzięki temu fani serii „Jak wytresować smoka” będą mieli szansę wreszcie polecieć na ekranie ze smokami takimi jak Czkawka, Astrid i inni Smoczy Jeźdźcy.

READ  X Elona Muska znosi zakaz wyszukiwania Taylor Swift po tym, jak fałszywe zdjęcia, które trafiają do Internetu, stają się popularne

Świat SuperNintendoco się udało Debiutuje w Stanach Zjednoczonych w Universal Studios Hollywood W zeszłym roku zabierze gości do ulubionej przez fanów serii gier wideo i przeżyje przygody z Mario, księżniczką Peach i nie tylko.

Czarodziejski świat Harry'ego Pottera – Ministerstwo Magii Będzie to „zupełnie nowa kraina, która łączy w sobie magię Paryża lat 20. XX wieku z filmów Warner Bros. Fantastyczne zwierzęta z kultowym brytyjskim Ministerstwem Magii z serii o Harrym Potterze” – twierdzi Universal Orlando, w którym rozgrywa się już „Czarodzieje”. Świat Harry'ego Pottera – Hogsmeade i Czarodziejski Świat Harry'ego Pottera – Ulica Pokątna.

Czy Epic Universe będzie miało hotel?

Nowo ogłoszony hotel Universal Helios Grand będzie zlokalizowany w Epic Universe, na końcu Celestial Park. Będzie miał 500 pokoi i dostęp do własnego ogrodu.

Hotel jest dodatkiem do tego, co zostało wcześniej ogłoszone Ośrodek Universal Stella Nova I Ośrodek Universal Terra LunaKtóre zostaną otwarte na początku przyszłego roku.

W którym miesiącu otworzy się Epic Universe?

Universal nie ogłosił jeszcze daty otwarcia Epic Universe, jedyne, że nastąpi to w 2025 roku.

Czy Epic Universe jest większe niż Universal Studios Florida?

Zajmujący powierzchnię 750 akrów Universal Epic Universe będzie największym parkiem tematycznym w Universal Orlando Resort.

Jakie są cztery parki świata?

Dwa parki tematyczne zlokalizowane w Universal Orlando to Universal Studios Florida i sąsiadujące z nimi Universal Islands of Adventure. Park wodny Universal Volcano Bay To trzeci ogród.

Universal Epic Universe będzie czwartą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *