Ujawniono prototypową mapę Super Mario World

Dziesięciolecia po premierze gry fani mogli zdobyć prototypową mapę Super Mario World.

Być może pamiętasz grę Nintendo „gigaleak”, która została nakręcona w latach 2018-2020. Ujawniono wiele informacji o wcześniej wydanych grach, w tym prototypy, kod źródłowy i wiele więcej.

Stąd pochodzi prototypowa mapa Super Mario World. Kiedy został pierwotnie zauważony w wycieku Nintendo, uszkodzona grafika uniemożliwiła nam zobaczenie, jak naprawdę wyglądał układ. Jednak haker i badacz codfish1002 był w stanie naprawić problemy z Map-B, co daje nam wgląd w mapę utworzoną w 1989 roku. Użytkownik Twittera, MrTalida, przekazał obraz.

Oto spojrzenie:

Formularz mapy świata Super Mario

Pamiętaj, że powyższy obraz to tylko plik układu graficznego. Ponieważ nie są w to zaangażowane żadne dane poziomu, nie jest to coś, w co można grać.

Pomimo tego, że w tym momencie jest dość stary, przez lata udostępniono wiele wiadomości o Super Mario World. Poza tym, czego nauczyliśmy się z „gigaleak”, prototyp tłumaczenia został udostępniony kilka miesięcy temu – mamy więcej na ten temat Tutaj.

Super Mario World został pierwotnie wydany w 1990 roku w Japonii, a rok później w Ameryce Północnej. Jeśli masz subskrypcję Nintendo Switch Online, możesz teraz grać na swojej obecnej konsoli Nintendo.

źródło

READ  Dysk Google po cichu wprowadził limit tworzenia plików dla wszystkich użytkowników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *