Ujawniono tytuły Xbox Game Pass z lipca 2023 r., w tym Surprise GTA 5, które ma premierę dzisiaj

Xbox ogłosił, że kolejna fala tytułów Xbox Game Pass pojawi się w usłudze w lipcu, a GTA 5 ponownie dołączy do niej i godne uwagi nowe wydanie pierwszego dnia również w serwisie.

To nie pierwszy raz, kiedy GTA 5 jest w serwisie, ale ostatni raz był w 2021 roku, kiedy był dostępny tylko przez trzy miesiące. Jak wspomniano na Xbox Wire post na blogu, GTA 5 jest dostępne w Game Pass dzisiaj, 5 lipca, więc jeśli jeszcze w to nie grałeś, możesz to zrobić teraz – jest również dostępne do przesyłania strumieniowego przez chmurę. Oprócz GTA 5, jak wspomniano w poprzednim ogłoszeniu dotyczącym Game Pass, od dziś dostępne jest również RPG akcji Sword and Fairy: Together Forever. Możesz grać w grę inspirowaną chińską mitologią na chmurze, konsoli i PC.

Teraz graj: Gry Xbox Game Pass nie przegapią

6 lipca pojawi się McPixel 3, gra przygodowa typu „wskaż i kliknij”, w której „tytularny bohater na każdym kroku chce uniknąć jednej katastrofy po drugiej, stosując niekonwencjonalne, ale zabawne metody siania chaosu”. Możesz grać w tę grę za pośrednictwem chmury, konsoli i komputera.

11 lipca będziecie mogli zagrać w Common’hood w chmurze, na konsoli lub PC, w „symulator lokatorów” skupiający się na społeczności. Będziesz musiał zaopiekować się innymi osadnikami podczas ustawiania maszyn do ciężkiej pracy i farmy, aby zapewnić wszystkim żywność. Tego samego dnia na PC trafi Insurgency: Sandstorm, taktyczny FPS zespołowy, skupiający się na walce w zwarciu.

Exoprimal, kolejna duża gra o dinozaurach firmy Capcom, dołączy do Game Pass 14 lipca jako tytuł pierwszego dnia. Dzięki mieszance PvE i PvP będziesz musiał stawić czoła absurdalnej liczbie dinozaurów, mając na sobie kombinezony mechów. Nie możesz go kochać?

Kilka dni później, 18 lipca, pojawi się Techtonica, w chmurze, konsoli i PC, ponownie jako tytuł dnia 1. Osadzona pod powierzchnią obcej planety Techtonica to pierwszoosobowa gra o automatyzacji fabryk w satysfakcjonującym kontekście, w którą możesz grać w pojedynkę lub w trybie współpracy. Wreszcie, tego samego dnia The Cave zawita także do Game Passa na konsolach i w chmurze. W The Cave, twórcy Monkey Island i Double Fine, zbierasz swoją „drużynę złożoną z trzech z siedmiu nieprawdopodobnych poszukiwaczy przygód, z których każdy ma własną, wyjątkową osobowość” i schodzisz w głębiny.

Warto zaznaczyć, że dziś (5 lipca) jest ostatnim dniem, w którym można kupić Game Pass w obecnej cenie, od 6 lipca cena Game Pass Ultimate wzrośnie z 15 do 17 dolarów, a abonamenty standardowe z 10 do 10 dolarów. 11 $. Ponadto wiele gier Game Pass opuści usługę jeszcze w tym miesiącu.

READ  Aktualizacja Microsoft Windows umożliwia użytkownikom iPhone'a wysyłanie wiadomości tekstowych

Xbox Game Pass Lipiec 2023 Nowe gry

  • Grand Theft Auto V (chmura, konsole) – 5 lipca
  • Sword and Fairy: Together Forever (chmura, konsole, PC) – 5 lipca
  • McPixel 3 (chmura, konsola, PC) — 6 lipca
  • Common’hood (chmura, konsole, PC) – 11 lipca
  • Insurgency: Sandstorm (PC) – 11 lipca
  • Exoprimal (chmura, konsola, PC) — 14 lipca
  • Techtonica (podgląd gry) (chmura, konsola PC) — 18 lipca
  • Jaskinia (Chmura, Konsola) – 18 lipca

Omawiane tutaj produkty zostały wybrane niezależnie przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *