Sprzedawca na Amazonie podrywa wideo założycielki Popflex Cassey Ho i zmienia twarz w zwodniczym ogłoszeniu: bardzo „czarne lustro”

Wyobraź sobie, że oglądasz film przedstawiający siebie w domu, który pojawia się w ofercie Amazona – zmieniony tak, że Twoja twarz wygląda jak twarz innej osoby.

To właśnie przydarzyło się Cassie Ho, założycielce i dyrektor generalnej firmy zajmującej się odzieżą aktywną Popflex oraz marki fitness Blogilates. Ma 2,8 miliona obserwujących na Instagramie i 3,5 miliona obserwujących na TikToku, a ostatnio wystąpił z Taylor Swift Noszenie opatentowanej przez Ho Popflex Pirouette Skort.

„Prawie powiedziałbym, że tam [have] „W serwisie Amazon pojawiły się setki fałszywych ofert moich produktów” – powiedziała Fox News Digital.

12 kwietnia obserwator wysłał do niej wiadomość i zgłosił jedno z tych fałszywych ogłoszeń na Amazon, a zespół Ho natychmiast zaczął się temu przyglądać.

Pracownicy korzystają ze sztucznej inteligencji w pracy, ale z konkretnego powodu milczą

Założycielka Blogilates i Popflex, Cassey Ho, twierdzi, że ogłoszenie na Amazonie dotyczące podróbki jej spódnicy wykorzystało jej wideo, ale je zmieniło, prawdopodobnie przy użyciu sztucznej inteligencji, aby jej twarz wyglądała inaczej. (Blogi / TikTok / Fox News)

„Potem kliknąłem i przeglądałem zdjęcia skradzionych modelek… a potem zobaczyłem podgląd mojego filmu i kliknąłem na to. I w chwili, gdy zobaczyłem swoje ciało w inny sposób, to naprawdę naruszało to wszystko. To wszystko było złe… Poczułem „Czarne Lustro”.

Na aukcji Amazon, która została już usunięta, oferowano podróbkę Ho’s Pirouette Skort za tańszą cenę niż prawdziwa spódnica Popflex. Jednak fałszywy wpis na Amazon zawierał zdjęcia i filmy przedstawiające produkt. Zdjęcia i filmy zostały zmodyfikowane, najprawdopodobniej przez sztuczną inteligencję.

taśma ochrona ostatni To się zmienia % zmiany
Amzn Amazon.com Inc 187,48 -2.02 -1,07%
READ  10 naszych ulubionych gier z tegorocznego show

„Amazon surowo zabrania w naszym sklepie produktów podrabianych i naruszających własność intelektualną” – powiedział Fox News Digital rzecznik Amazona. „Wdrożyliśmy proaktywne środki zapobiegające umieszczaniu na liście produktów podrobionych lub naruszających prawo, a od chwili, gdy sprzedawca wystawi produkt na sprzedaż, nasza zaawansowana technologia stale skanuje pod kątem podróbek, fałszywych produktów i potencjalnych nadużyć, w tym przyszłych zmian wprowadzonych do produktu Jeśli zidentyfikujemy problem, działamy szybko, aby chronić klientów i marki, w tym w razie potrzeby usuwamy konta z listy i blokujemy je”.

Czym jest sztuczna inteligencja (AI)?

Podzielony obraz filmu Cassey Ho przedstawiający spódnicę Pirouette i wersję tego samego filmu Begoing ze zmienioną twarzą

Założycielka Blogilates i Popflex, Cassey Ho, twierdzi, że ogłoszenie na Amazonie dotyczące podróbki jej spódnicy wykorzystało jej wideo, ale je zmieniło, prawdopodobnie przy użyciu sztucznej inteligencji, aby jej twarz wyglądała inaczej. (Cassie Hu/Bluegelates/Fox News)

Spekuluje, że sprzedawca podróbek, Begoing, zrobił to, aby uniknąć wykrycia na Amazonie.

„Zasadniczo sfałszowali mnie od tyłu. Więc usunęli moją twarz i zmienili ją na inną” – Ho powiedział o filmie, który pojawił się na fałszywej liście Amazona. „I myślę, że ci ludzie to robią, więc trudno jest wykryć naruszenie praw autorskich przez bota AI… ponieważ dla ludzkiego oka te dwa filmy są różne, ale dla oka robota, gdyby twarz była inna, być innym.” „Inni i dlatego robią takie rzeczy”.

„Odzwierciedlili mi deepfake.”

-Cassie jest

Ho powiedział, że sprzedawcy „w Photoshopie” umieszczają także modele na swoich zdjęciach i nieznacznie zmieniają ich wygląd, aby uniknąć wykrycia. Za każdym razem, gdy chce usunąć fałszywy przedmiot z Amazona, musi wypełnić formularz, a następnie czekać na odpowiedź od technologicznego giganta, co staje się przestarzałe, ponieważ mały zespół codziennie walczy z jednym lub większą liczbą fałszywych ofert.

Nauczyciele doświadczający wypalenia zawodowego postrzegają sztuczną inteligencję jako narzędzie zmniejszające obciążenia: ankieta

„Tam codziennie [are] Kilka z nich jest nowych. …Nie szukamy już tego, bo wszyscy znajdziemy setki [of dupes]. I nie mówię tylko o Amazonie. Wszystko jest w Internecie. To jest wszędzie. …Przynajmniej Amazon jest platformą amerykańską. Jednak jest tam bardzo mało zarządzania… Ofiarze przestępstwa trudniej jest usunąć zdjęcie niż oszustom ukraść moje zdjęcie i umieścić je, więc cała praca spada na ofiarę.

„Cała praca spada na ofiarę”.

-Cassie jest

Amazon stwierdził, że oferuje niedrogie alternatywy dla produktów z najwyższej półki, ale nie narusza własności intelektualnej konkretnej marki, co miało miejsce w niedawnym eksperymencie Ho. Gigant technologiczny twierdzi, że jego zautomatyzowana technologia codziennie skanuje miliardy prób zmian na stronach ze szczegółami produktu pod kątem oznak potencjalnego nadużycia, takich jak słowa kluczowe, tekst i logo, które są identyczne lub podobne do zarejestrowanych znaków towarowych lub materiałów chronionych prawem autorskim.

Amazon oferuje również usługę „rejestracji marki” dla właścicieli marek, aby mogli lepiej zarządzać swoją marką i ją rozwijać wraz z Amazon, jednocześnie chroniąc prawa własności intelektualnej – podała firma.

Cassey Ho rysuje jeden ze swoich projektów

Duża część treści Ho w mediach społecznościowych koncentruje się na tym, jak od początku do końca ożywia swoje projekty. (Cassie Ho/Bluegelates)

Proces śledzenia fałszywych wersji produktów Popflex „pochłania dużo energii psychicznej i emocjonalnej”. to jest w, Chińska firma zajmująca się szybką modą Według Business Insider, który niedawno opublikował tańszą podróbkę Pirouette Skourt, jego wartość szacuje się na 100 miliardów dolarów.

Ho twierdzi, że oszuści jeszcze bardziej pogłębiają chaos i sprawili, że proces zakupów był „zagmatwany” dla klientów, którzy kochają jej produkty. Chociaż większość jej obserwujących pomaga wskazywać i zgłaszać oszukańcze oferty, niektórzy czują się uprawnieni do tańszych wersji jej projektów, otwarcie przyznając w sekcji komentarzy, że nie stać ich na jej produkty i woleliby kupować podróbki.

READ  Co będzie dalej z World of Warcraft za 20 lat?

Dyrektor generalny Amazona w liście do akcjonariuszy zachwala sztuczną inteligencję

Pirouette Skort kosztuje 60 dolarów na stronie internetowej Popflex, co stanowi konkurencyjną cenę w porównaniu do innych popularnych marek ćwiczeń. LuluLemon sprzedaje podobną plisowaną spódnicę do ćwiczeń za 88 dolarów. Athleta sprzedaje podstawową spódnicę do ćwiczeń za około 50 dolarów.

„To naprawdę dziwna mentalność, która pokazuje, jak ludzie okazują im brak szacunku Artyści i twórcyBo w końcu, jeśli nie ma oryginalnych artystów i twórców, kto jest fałszywym oszustem? „Nie dostaniesz nawet spódnicy, którą myślisz, że masz prawo kupić” – powiedział Ho.

Duża część treści Ho w mediach społecznościowych koncentruje się na tym, jak od początku do końca ożywia swoje projekty. Pokazuje swoim obserwującym, jak rysunek ołówkiem może stać się realistycznym produktem i poważnie podchodzi do opinii użytkowników. Na przykład, jeśli Ho zaprezentuje nowy produkt Popflex i otrzyma informację od obserwujących, że potrzebuje kieszeni lub innego obwodu talii, często będzie wprowadzać na rynek nowszą wersję swojego produktu, która spełnia oczekiwania jej klientów.

Pobierz FOX Business gdziekolwiek jesteś, klikając tutaj

Uważa, że ​​Amazon musi zmienić niektóre swoje zasady, aby niezależnym projektantom łatwiej było walczyć z podróbkami, a sprzedawcom trudniej było wystawiać na sprzedaż podróbki. Powiedziała, że ​​bezskutecznie próbowała skontaktować się z jednostką ds. przestępstw podrabianych giganta technologicznego.

„Czuję się naprawdę beznadziejnie” – powiedział Ho.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *