USWNT zgadza się obstawiać faworytów mistrzostw świata

Davida PurdumaPisarz personelu ESPN18 lipca 2023, 18:48 ET3 minuty na przeczytanie

Sullivan debiutujący w Pucharze Świata był niewzruszony potrójną rozmową

Andy Sullivan z USWNT mówił o nadziejach na pierwszy występ w Pucharze Świata i doświadczeniach weteranów w składzie.

Stany Zjednoczone wygrały Puchar Świata Kobiet w ostatnich dwóch edycjach i są faworytem zakładów do trzeciego zwycięstwa z rzędu w tym roku. Ale przepaść między Amerykankami a zawodniczkami zmniejszyła się, a szanse odzwierciedlają znacznie większą rywalizację niż na ostatnim mundialu.

Caesars Sportsbook ma Stany Zjednoczone z wynikiem +225, aby zdobyć puchar, a następnie Anglię (+450), Hiszpanię (+500) i Niemcy (+750). Francja +1000, a następnie Australia z +1200. Szwecja +2000 i Holandia +2200. Faworytem mistrzostw świata 2019 były Stany Zjednoczone.

Nie jest niespodzianką, że Stany Zjednoczone, które wygrały cztery mistrzostwa świata, przyciągają ogromne wsparcie ze strony bukmacherów w amerykańskich bukmacherach. FanDuel poinformował we wtorek, że Stany Zjednoczone wylosowały 82% pieniędzy obstawionych na kursy pucharowe. Anglia zajmuje drugie miejsce z zaledwie 5% całkowitych pieniędzy, które stawiasz.

Amerykański napastnik Alex Morgan jest faworytem do zdobycia nagrody Złotego Buta, przyznawanej graczowi z największą liczbą bramek w turnieju. Morgan +550, a następnie koleżanka z drużyny Sophia Smith na poziomie +800.

W czwartek w Nowej Zelandii i Australii rozpoczynają się mistrzostwa świata. Pole zostało rozszerzone do 32 zespołów w tym roku.

Stany Zjednoczone otwierają mecz w grupie E przeciwko Wietnamowi w piątek. Stany Zjednoczone nigdy nie przegrały pierwszego meczu fazy grupowej mistrzostw świata. Wietnam po raz pierwszy bierze udział w mistrzostwach świata. Gigant ze Stanów Zjednoczonych ma przewagę 40 000 nad Wietnamem w turnieju otwierającym, co oznacza, że ​​obstawiający będzie musiał zaryzykować 40 000 $, aby wygrać 100 $ przeciwko Amerykanom.

Żadna drużyna, kobieca ani męska, nie wygrała trzech kolejnych turniejów Pucharu Świata.

READ  Phillies wysadza 5 pnączy z Lance McCullers Jr Astrosa kierowanego przez Bryce'a Harpera, Kyle'a Schwarbera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *