Utah Jazz otrzymuje pozwolenie na przeprowadzanie wywiadów ze współpracownikami z Knicks, Bucks i Celtics na temat badań nad coachingiem

Utah Jazz otrzymali pozwolenie na przeprowadzenie wywiadu z kilkoma asystentami trenerów w poszukiwaniu zastępstwa Quinna Snydera, poinformowały we wtorek źródła ESPN.

Źródła podają, że na liście znajdują się asystent trenera New York Knicks Johnny Bryant, asystent trenera Milwaukee Bucks Charles Lee oraz asystent trenera Boston Celtics Will Hardy i Joe Mazzola.

Źródła podają, że Utah planuje również spotkać się z asystentem trenera Jazzu Alexem Jensenem i byłym trenerem Portland Trail Blazers Terrym Stottem.

Gubernator jazzu Ryan Smith i dyrektor generalny Danny Inge powiedzieli podczas poniedziałkowej konferencji prasowej ze Snyderem, że będą prowadzić szeroko zakrojone poszukiwania swojego następnego trenera. Listę kandydatów można rozszerzyć.

„Nie spieszymy się” — powiedział Smith.

Ainge powiedział, że nie czuje potrzeby powołania głównego trenera przed draftem NBA lub rozpoczęciem wolnej agencji.

„Musimy dokonać właściwego wyboru”, powiedział Ainge, który dołączył do Jazz w połowie sezonu, kilka miesięcy po odejściu po 18 latach pracy w dziale operacji koszykówki Celtics. „Mam świetne buty do uzupełnienia”.

Stotts spędził czas z Jazz pod koniec sezonu jako zaproszony gość od Snydera, który miał 372-264 rekordy w ośmiu sezonach w Utah, okres, który zakończył się jego rezygnacją w tym tygodniu po tym, jak odrzucił ofertę przedłużenia drugiego urlopu. . Stots, który służył również jako główny trener w Atlanta Hawks and Bucks, ma rekord kariery wynoszący 517-486.

36-letni Bryant zbudował silne relacje ze strażnikiem Utah All-Star Donovana Mitchella Podczas kadencji Bryanta jako asystent trenera pod Snyderem. Bryant, który grał dla University of Utah, spędził sześć sezonów w ekipie Jazz, zanim dwa lata temu wyjechał do Nowego Jorku.

READ  Golden State Warriors pokonali Lukę Doncica i Dallas Mavericks, obejmując starą szkolną piłkę

46-letni Jensen, który również grał dla University of Utah, jest członkiem ekipy jazzowej od 2013 roku. Poprzednie dwa sezony spędził jako główny trener ówczesnego menedżera ligi D-League Canton i został mianowany trenerem rok 2012-13. Jensen został wybrany Trenerem Roku 2012-13, podają źródła. Będzie głównym trenerem, który poprowadzi zespół Jazz poza sezonem i oczekuje się, że będzie trenował drużynę ligi letniej w Utah .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *