E3 myśli, że powróci w 2023 r. z osobistym wydarzeniem

e3

obrazek: David McNew (Obrazy Getty)

Targi rozrywki elektronicznej Był to kamień węgielny branży gier wideoTo tydzień, w którym przyleciał każdy wydawca, programista i fanKalendarze elektroniczne, bo są na miejscu Otrzymuj największe wiadomości, rewelacje i wywiady roku.

Tak było wtedy, chociaż słowo „wtedy” brzmiało od lat 90. do połowy 2000 r. Jak w ostatniej dekadzie chociaż, Wydawcy odkryli, że mogą sami lepiej zarządzać swoimi cyklami wiadomości w swoim czasie, a oferta wiadomości online zyskała na popularności, co oznacza E3 staje się mniej ważne jako wielkie widowisko (nawet jeśli nadal jest trochę przydatne) jako prawdziwe targi branżowe).

Doszło również do globalnej pandemii, co oznaczało, że program nie odbył się osobiście w Los Angeles Convention Center przez ostatnie trzy lata, dając pretendentów Online pokazuje dużo czasu na rozwinięcie skrzydeł. To też nie pomogło.

W każdym razie, teraz, gdy pandemia zaczyna się cofać / ludzie po prostu przestali się tym przejmować, wydarzenia na żywo, takie jak E3, zaczynają się ponownie pojawiać. A W nadchodzących miesiącach pojawi się cała gama alternatyw dla E3Organizatorzy wydarzenia zdecydowali, że nadszedł czas, aby ogłosić, że postarają się przywrócić wszystko na 2023 rok.

„Cieszymy się, że wrócimy w 2023 roku z wydarzeniem cyfrowym i wydarzeniem osobistym” Stan-Pierre-Louis, dyrektor generalny E3 ESA Regulators, ona ma Powiedzieć Washington Post. „Choć kochamy te cyfrowe wydarzenia, tak bardzo, jak docierają one do ludzi i pragniemy tego globalnego zasięgu, wiemy również, że istnieje naprawdę silne pragnienie, aby ludzie się spotykali – aby móc połączyć się osobiście i zobaczyć się nawzajem porozmawiaj o tym, co sprawia, że ​​gry są świetne”.

You can’t blame them for trying. But with Nintendo, Sony and Microsoft all happy making big announcements in their own time, and Geoff Keighley’s Summer Game Fest starting to hit its stride, you have to wonder how much of that “reach to convene” is going to be left for E3— jego oferta online z 2021 r. była katastrofalnaKiedy naprawdę istnieje branżaKonferencje wracają tylko jak GDCteraz fani Uzyskaj świetne wyniki gdzie indziej.

READ  Logitech G Gaming Handheld z Google Play. Przecieki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *