Uwagi zdrowotne: Kershaw, Lewis, Barnes

Clayton Kershaw Dziś po południu rzucił na boisko sesję 30-35 bullpen, Spryciarze Reżyser Dave Roberts, reporterzy (m.in. Jack Harris z Los Angeles Times). To był drugi występ gwiazdy Southpaw w tym tygodniu, ponieważ wykonał również 35 rzutów Memorial Day. Zespół będzie obserwował, jak Kershaw będzie się czuł w nadchodzących dniach, ale prawdopodobnie już w ten weekend uda się na odwyk w mniejszej lidze.

Kershaw jest na liście ofiar od 13 maja po tym, jak doznał zapalenia stawu SI w prawym biodrze. Zespół początkowo miał nadzieję, że wróci po okresie co najmniej 15 dni, chociaż okazało się to nie do utrzymania, gdy trzykrotny zdobywca nagrody Cy Young był w ciągłym bólu. Teraz, gdy wrócił na wzgórze i może być bliski pracy odwykowej, wygląda na to, że może wrócić na Dodger Stadium w połowie miesiąca. Przed kontuzją Kershaw był charakterystycznie doskonały, zdobywając 1,80 ERA w pięciu startach.

Niektóre godne uwagi warunki zdrowotne:

  • The marynarze tryb odtwarzacza Kyle’a Lewisa Na liście wstrząsów przez siedem dni, wstecz do 29 maja, przed dzisiejszym meczem z Orioles. Nic nie wskazuje na to, że 26-latek będzie nieobecny przez dłuższy czas, ale jest to kolejna zdrowa porażka dla gracza, który miał do czynienia z więcej niż sprawiedliwym udziałem kontuzji. Poprzednie problemy Lewisa były zwykle związane z jego prawym kolanem i pojawił się dopiero w pierwszym sezonie 24 maja, po tym, jak opuścił ostatnie kilka miesięcy poprzedniego sezonu z rozdarciem łąkotki i siniakiem kostnym w stawie. Aby zająć miejsce Lewisa na aktywnej liście, gracz Abraham Toro Wrócił z IL na 10 dni. Toro wypada, naciskając klucz do rozczarowującego 0,179/.237/.366, zaczynając od 135 występów na planszy. Stracił minimalną ilość czasu na półce, aby wyzdrowieć po skręceniu lewego ramienia.
  • The czerwone skarpetki Tryb Zbawiciela Matt Barnes Na liście kontuzjowanych przez 15 dni, retrospektywnie do 31 maja, przed dzisiejszym meczem z The Reds. On ma do czynienia ze stanem zapalnym w swoim upadłym ramieniu. Będzie to okazja do resetu dla Barnesa, którego zmagania trwały od ostatniego sezonu do tego roku. Przez 20 gier prawa ręka ma 7,94 ERA z prawie tyloma spacerami, co uderzeniami. Było to tuż po ERA 6,48 w drugiej połowie 2021 roku, co było niespodzianką dla melonika, który zdobył zasłużony tytuł All-Star podczas dominującego występu w pierwszej połowie. Barnes podpisał w lipcu przedłużenie o dwa lata, 18,75 miliona dolarów – umowa, która wydawała się wtedy przyjazna dla zespołu, ale natychmiast się skończyła. Aby zająć miejsce Barnesa na liście, lojalny kolega Matt je zobaczy Wrócił z listy osób zarażonych wirusem Covid-19 po dwudniowej nieobecności.
READ  Nawet jeśli Colts zagraliby w play-offach, Carson Wentz może nie wrócić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *