Użytkownicy Prime Video doświadczają przerw w strumieniowym przesyłaniu reklam

Co musisz wiedzieć

  • Amazon Ads wprowadzi trzy nowe interaktywne reklamy Amazon Prime Video na telewizorach i innych urządzeniach w salonie.
  • Firma twierdzi, że umożliwi to użytkownikom płynne robienie zakupów podczas 15–30-sekundowych przerw reklamowych między serialami/filmami.
  • Mówi się, że reklamy te pojawiają się nawet po wstrzymaniu filmu i przedstawiają fakty o marce, które pomogą użytkownikom lepiej robić zakupy.

Transmisja strumieniowa w Prime Video stanie się nieco bardziej zajęta, ponieważ Amazon ogłosił we wtorek (7 maja), że doda trzy interaktywne formaty reklam z możliwością zakupu do swojej platformy przesyłania strumieniowego na urządzeniach w salonie.

Jak podała firma, Prime Video otrzyma teraz rozszerzoną gamę interaktywnych formatów reklam z możliwością zakupu, w tym możliwości zdalnego sterowania dla urządzeń w salonie, które są o krok przed zwykłym kodem QR pojawiającym się w reklamie.

Marki będą teraz mogły wyświetlać reklamy karuzelowe z możliwością zakupu, aby pomóc widzom przeglądać i kupować różne odmiany produktów na Amazon podczas przerw reklamowych w programach i filmach Prime Video. Marki mogą także używać interaktywnych reklam wstrzymujących i reklam z ciekawostkami dotyczącymi marki w programach telewizyjnych, filmach i wydarzeniach sportowych na żywo w Prime Video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *