Von Miller: Chcę się dowiedzieć z baranami, zanim zbadam wszystkie moje opcjeObrazy Getty

zygzakowata krawędź von miller Sprowokował możliwy powrót do Denver W mediach społecznościowych na początku tego tygodnia.

A teraz, kiedy Broncos zgodzili się przejąć rozgrywającego Russell WilsonByły zespół Millera, bardziej kuszący.

Wydaje się jednak, że legenda z Denver nie jest całkowitym powrotem do miejsca, w którym zaczęła się jego kariera.

Miller rozmawiał z Josina Anderson z CBS Sports i głównie Raport potwierdzony Że istnieje wspólny interes Millera i Ramsa, aby zatrzymać go w Los Angeles.

„Chcę się o tym dowiedzieć z Baranami przede wszystkim dlatego, że byli dla mnie naprawdę dobrzy” – powiedział Miller Andersonowi. „W takim razie przy najmniejszej szansie to się nie stanie Zbadam wszystkie moje opcje. „

The Rams wysłali swoją selekcję w drugiej i trzeciej rundzie do Broncos dla Millera na początku listopada. Miller stał się kluczową częścią obrony Los Angeles w biegu o mistrzostwo, notując 5,0 schwytów i 12 trafień w sezonie zasadniczym, a także 4,0 sakw, sześć wtargnięć i sześć trafień w QB po zakończeniu sezonu.

Gdyby Miller uderzył w wolną agencję, prawdopodobnie istniałby silny rynek na jego usługi jako drapieżnika.READ  Brat byłej gwiazdy NFL, Aqib, zażądał zastrzelenia młodzieżowego trenera piłki nożnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *