W Czarny piątek obserwuje się niski ruch w rankingach sklepów detalicznych

Mnóstwo miejsc parkingowych sklepy detaliczne Było puste w czwartkowy wieczór w Czarny piątek i nikt nie stał w kolejce po okazje.

Kontrastuje to z poprzednimi latami, kiedy kupujący godzinami stali w kolejce w Święto Dziękczynienia w nadziei na złapanie ofert w Czarny piątek.

„Nic nie widzę” – powiedział FOX 2 pracownik handlu detalicznego, Jeremy Pritchett. „Jestem zaskoczony. Zwykle jest owinięty wokół bloku. Dzisiaj: nikt”.

Nagłówki z czarnego piątku dla historii sprzedaży online

Parkingi przy wielu sklepach detalicznych były w większości puste w czwartkową noc w Czarny piątek i nikt nie stał w kolejce po oferty. (iStock/iStock)

Pritchett pamięta pracę w handlu detalicznym podczas poprzednich Czarnych Piątków, kiedy sklepy przygotowywały się na przyjęcie dużej liczby kupujących.

„Prawdopodobnie dotrzemy tam około północy, wszystko przygotujemy” – powiedział Pritchett. „Wpuszczaliśmy ludzi wcześnie, dawaliśmy im pączki i kawę, wiesz, żeby spróbować spowolnić panikę i takie tam, i było tłoczno. Ale był też jednym z tych, którzy zawsze byli zabawni i jakby poszedł”.

Na zewnątrz sklepu detalicznego Walmart w Salinas w Kalifornii

Kontrastuje to z poprzednimi latami, kiedy kupujący godzinami stali w kolejce w Święto Dziękczynienia w nadziei na złapanie ofert w Czarny piątek. (iStock/iStock)

Kontynuował: „Myślę, że to znak, jaki jest świat. Wirtualne uczenie się, wirtualne kupowanie, każdy chce po prostu móc usiąść na swojej kanapie i zamówić to, co chce”.

Według National Retail Federation ponad 160 milionów ludzi Kupuj oferty online Od dziś do internetowego poniedziałku.

Senność narastała w okresie świątecznym u kupujących

Najlepiej kupić interfejs

National Retail Federation twierdzi, że ponad 160 milionów ludzi będzie robić zakupy online od dziś do Cyberponiedziałku. (iStock/iStock)

Pobierz akcję FOX w dowolnym miejscu, klikając tutaj

Pritchett powiedział, że robi też zakupy online, ale brak kolejek w sklepach jest trochę smutny.

READ  Dow futures: Amazon spada z powodu spowolnienia wzrostu chmury; Cloudflare, Snap bierze się do roboty

„Tęsknisz za tym związkiem. Klienci, którzy przychodzili, wiesz, tego typu rzeczy” – powiedział. „Teraz, podobnie jak wiele rzeczy na świecie, jest to tylko transakcja. Nikt już nie ma takiej interakcji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *