W Galaxy S24 wyciekły szczegóły dotyczące funkcji edycji zdjęć AI

W miarę zbliżania się wydarzenia, w którym Samsung inauguruje serię Galaxy S24, pojawia się coraz więcej nowych szczegółów. W najnowszej serii przecieków pojawiły się nowe wysokiej jakości zdjęcia, a także szczegóły dotyczące niektórych kluczowych funkcji sztucznej inteligencji w Galaxy S24, w tym klona narzędzia Google Magic Eraser z Pixela 8.

@MysteryLupin na Twitterze/X Dzisiaj opublikował coś, co wydaje się być fragmentem materiałów marketingowych prezentujących kilka kluczowych cech serii Galaxy S24. Obejmuje to wcześniej ogłoszoną funkcję tłumaczenia na żywo, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do tłumaczenia rozmowy telefonicznej.

Ponadto dostępna jest funkcja „Nightography Zoom”, która poprawia obrazy przy słabym oświetleniu po powiększeniu. Chociaż oferta aparatów Samsunga obejmuje teleobiektywy, czasami nie są one używane w warunkach słabego oświetlenia, więc optymalizacja AI z pewnością mogłaby zostać wykorzystana do wprowadzenia ulepszeń w tym zakresie. Nieużywanie sztucznej inteligencji Kolejnym punktem jest „Wysoka rozdzielczość”, która odnosi się wyłącznie do głównego aparatu Galaxy S24 Ultra o rozdzielczości 200 MP, podczas gdy „Wyświetlacz” – zakładamy, że jest to niepełny język – opisuje „jaśniejszy, bardziej płaski wyświetlacz”, który „daje Ci więcej miejsca na rób to co kochasz.”

Być może najciekawszą informacją jest tutaj funkcja edycji generatywnej. Samsung opisuje tę funkcję, mówiąc:

Przesuń lub usuń obiekty. Wypełnij pustą przestrzeń edycją generatywną. Wymaga logowania do konta Samsung i połączenia z Internetem.

Wygląda podobnie? Chociaż istnieją potencjalne różnice, wydaje się, że jest to zasadniczo identyczna funkcja Google Magic Eraser w serii Pixel 8, która wymaga kopii zapasowej Zdjęć Google i połączenia internetowego, co dla niektórych stało się punktem spornym po wydaniu serii. Co ciekawe, pomimo lepszych możliwości sztucznej inteligencji w urządzeniu Snapdragon 8 Gen 3 w porównaniu z chipami Tensor firmy Google, Samsung nadal wymaga połączenia z Internetem, aby móc korzystać z tej funkcji. Warto zauważyć, że materiały, które wyciekły wskazują, że funkcja będzie obsługiwana na wszystkich trzech urządzeniach Galaxy S24.

READ  Córka iPada zwraca się do pracownika Best Buy

Ten sam przeciek ujawnił dziś także wysokiej jakości zdjęcia serii Galaxy S24. Zdjęcia zostały niemal natychmiast usunięte, najprawdopodobniej dlatego, że zrobił to Samsung Silnie Usuń jednak wycieki z mediów społecznościowych Trendy cyfrowe Udało mi się uchwycić kopie przed usunięciem.

Według poprzednich przecieków i niedawnej strony internetowej Samsunga premiera Samsunga odbędzie się 17 stycznia. Na krótko zostało to potwierdzone Data poprzedzająca usunięcie przez firmę informacji.

Więcej o Samsungu:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *