W mieszkaniu „Kalifatu” Kendalla Roya za 29 milionów dolarów

Nowojorski apartament Kendalla Roya, który pojawił się w 4. sezonie serialu „Succession”, jest obecnie wystawiony na sprzedaż za 29 milionów dolarów.

Sean Himerle / McCall B. Polska / HBO

Jedną z wielu, wielu atrakcji oglądania cotygodniowej „sukcesji” HBO jest poznawanie, jak żyje druga połowa.

Odcinek 4 ostatniego sezonu serialu rozpoczyna się, gdy Kendall Roy (Jeremy Strong) siedzi w ogromnym, wypełnionym światłem mieszkaniu, kontemplując utratę ojca, Logana Roya.

W przeciwieństwie do domu Logana i Marcii Roy, który również zajmuje ważne miejsce w odcinku, oszałamiająca przestrzeń Kendall nie jest planem. W rzeczywistości mieszkanie jest bardzo realne – i jest obecnie na rynku.

Dla fana serialu oglądanie tego apartamentu na najwyższym piętrze w czasie największej oglądalności było satysfakcjonującym doświadczeniem.

„To niesamowite widzieć twoją pracę przez tyle lat w programie, który mogą oglądać ludzie z całego świata” – powiedział Joe McMillan w CNBC Make It. McMillan jest założycielem i dyrektorem generalnym DDG, dewelopera 180 East 88th Street w Nowym Jorku, gdzie znajduje się luksusowy apartament.

„Budynek przetrwa cię, a zobaczenie, jak został doceniony i zainspirowany przez innych, jest bardzo satysfakcjonujące” – powiedział.

„Potrójne” mieszkanie z pięcioma sypialniami i czterema łazienkami o powierzchni 5508 stóp kwadratowych w najwyższej wieży Manhattanu przy North 72nd Street kosztuje 29 milionów dolarów.

Rozległa rezydencja ma również dodatkowe 3500 stóp kwadratowych powierzchni zewnętrznej na wszystkich trzech piętrach.

Dwupoziomowy dom o powierzchni 5508 stóp kwadratowych z 2 salonami.

Seana Himerle’a

McMillan powiedział CNBC Make It, że jedną z najlepszych cech mieszkania jest panoramiczny widok na Central Park i panoramę miasta.

„Chcieliśmy wykorzystać te widoki i tę 360-stopniową otwartość” – powiedział. „Jesteś tak głośny, że twoje opinie są niezrównane, ale są też bardzo prywatne, ponieważ nie ma nikogo, kto mógłby się w nich zagłębić”.

READ  W DC Studios trwają prace nad filmem aktorskim Teen Titans

Mieszkanie zaprojektowano z dwoma salonami, dużą jadalnią, kuchnią-jadalnią, dwoma piętrami, dwiema połówkami łazienek, kręconymi schodami przeznaczonymi na drugie piętro i trzecie piętro na dachu oraz prywatną windą wg. Łatwy wjazd na ul.

Prywatny taras na dachu ma powierzchnię ponad 2100 stóp kwadratowych. Oferuje widoki na Nowy Jork we wszystkich kierunkach, kominek gazowy i dostęp do toalety.

Prywatny taras na dachu ma ponad 2100 stóp kwadratowych i wychodzi na Nowy Jork we wszystkich kierunkach.

Seana Himerle’a

Macmillan mówi, że on i jego zespół dołożyli wszelkich starań, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, co pokazują te szczegóły.

W mieszkaniu znajduje się wiele importowanych materiałów, takich jak dębowe podłogi z Austrii, marmur z Włoch i niemiecki sprzęt AGD. Cegły zewnętrzne są wytwarzane ręcznie w Danii.

„Chcieliśmy, aby budynek się wyróżniał, ponieważ wiele elementów architektury w Nowym Jorku jest bardzo podobnych” – powiedział McMillian. „Chcieliśmy stworzyć coś kultowego, wykorzystać naszą wysokość i stworzyć miejsce, które wytrzyma próbę czasu”.

Mieszkanie zostało zaprojektowane z wielu importowanych materiałów, w tym niemieckich sprzętów kuchennych i włoskiego marmuru.

Seana Himerle’a

W głównej sypialni znajduje się kominek gazowy, loggia z tarasem z widokiem na Central Park oraz garderoba z łazienką.

Drugie sypialnie mają bezpośredni dostęp do balkonu typu loggia z widokiem na wschodnie miasto i mają własne łazienki.

Kolejny właściciel penthouse’u „Caliphate” będzie miał również dostęp do ośmiu pięter z udogodnieniami.

Mieszkańcy 47-apartamentowego budynku mogą korzystać ze studia fitness, pokoju zabaw, świetlicy mieszkańców, boiska do koszykówki, piłki nożnej oraz sali gier. Ponadto można kupić przechowalnię wina, przechowalnię mieszkalną i przechowalnię rowerów.

Apartament na najwyższym piętrze ma pięć sypialni, cztery łazienki i dwie połowy wanny.

Seana Himerle’a

McMillan powiedział, że nie mógł przepuścić, gdy pojawiły się HBO i „Succession”, zastanawiając się, czy mogliby kręcić w apartamencie na najwyższym piętrze, i nie może się doczekać, aby zobaczyć resztę sezonu, ponieważ wiele innych scen zostało nakręconych podczas dwóch… tygodniowa sesja w kosmosie.

READ  Członkowie rodziny królewskiej przybywają do zamku Balmoral wraz ze śmiercią królowej Elżbiety II

„Włożono wiele troski, czasu, wysiłku i wysiłku, aby uczynić to wyjątkowym miejscem, jakim jest” – powiedział. „Myślę, że każdy, kto stanie w tej przestrzeni, naprawdę to doceni, ponieważ spacer po niej daje poczucie odkrycia”.

Mieszkanie jest rozplanowane z dużą ilością przestrzeni na zewnątrz na wszystkich trzech piętrach.

Seana Himerle’a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *