W nowym zwiastunie ogłoszono datę premiery Ed and the Fighting Pass dla Street Fighter 6Tak jak przewidywaliśmy wczoraj wieczorem, Street Fighter 6 wkrótce będzie gotowy do wydania kolejnej postaci do pobrania w Ed.

Dziś wieczorem firma Capcom ogłosiła nową przepustkę Ed Arrives Fighting Pass do SF6 wraz z nowym zwiastunem prezentującym przedmioty, które pojawią się w grze, a także widoczne zmiany w Battle Hub, a także rzeczywistą datę premiery myśliwca.

W zwiastunie nie widzieliśmy żadnej rozgrywki Eda, ale w przepustce można zobaczyć mnóstwo nowego wyposażenia awatara, w tym taki, który łączy jego białą bluzę z kapturem Street Fighter 5 z kurtką podobną do mundurka szkolnego, a także jego sprzęt bokserski został zaprojektowany podobnie do jego starego, domyślnego projektu.


Co więcej, Captain Commando będzie grą zręcznościową oferowaną w ramach bonusów premium wraz z motywami SF5 dla Eda, Falke'a i Balroga, ramką na zdjęcia, tapetą, tytułami, emoji i naklejkami.


Premiera nowej przepustki bojowej zaplanowana jest na 1 lutego i wygląda na to, że aktualizacja zmieni nieco wygląd Battle Hub także na następny miesiąc.


W okresie poprzedzającym Capcom Cup duże lobby SF6 zyskuje mroczny motyw


Chociaż nie wspomniano o tym w samym filmie, firma Capcom potwierdziła również, że Ed zostanie wydany 27 lutego, zaraz po Capcom Cup.


Oczywiście niczego nie potwierdzili, ale to również sprawia, że ​​bardzo prawdopodobne jest, że Ed będzie mógł już wcześniej zagrać w wydarzeniu Capcom Cup dla uczestników i uczestników.


Firma Capcom pokazała już wprowadzenie do Ed's World Tour w swoim zwiastunie na początku tego miesiąca, więc prawdopodobnie w nadchodzących tygodniach poprzedzających finały zobaczymy filmy przedstawiające samą rozgrywkę i przewodniki po postaciach – chyba że zechcą zachować to wszystko na jakiś czas. Puchar Capcomu. Samo.

READ  2023 Audi R8 Coupe V10 GT RWD to piekielne pożegnanie


Pozostaje jednak zasadnicze pytanie, jak Ed będzie grał w SF6, ponieważ jego schemat sterowania w SF5 jest bardzo podobny do tego, co stało się nowoczesnym sterowaniem w nowej grze, więc można by pomyśleć, że tym razem będzie miał bardziej tradycyjne ruchy – ale zajmiemy się tym trzeba dalej czekać i zobaczyć.


Turniej Capcom Cup odbędzie się w dniach 16–25 lutego, a nowy zwiastun możecie obejrzeć poniżej.
https://www.youtube.com/watch?v=XwACa72SPYDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *