W sobotę Nowy Jork wreszcie przełamał 11-dniową passę

W sobotę Nowy Jork wreszcie przerwał ponurą 11-dniową passę zachmurzonego nieba, a National Weather Service spodziewa się, że pogodna, słoneczna pogoda utrzyma się także w przyszłym tygodniu.

Według meteorologa NWS Johna Murraya z Nowego Jorku od poniedziałku 22 stycznia nad miastem utrzymuje się zachmurzone niebo, choć z niewielkimi opadami deszczu.

Według danych opublikowanych w zeszłym tygodniu chmury całkowicie zasłoniły słońce nad Central Parkiem oraz lotniskami JFK i LaGuardia. Codzienne raporty klimatyczne NWS.

Murray powiedział, że ponura pogoda zakończyła się w sobotę, gdy chmury ustąpiły miejsca czystemu, słonecznemu niebu – zjawisko to ma trwać co najmniej do środy.

„To duża różnica w porównaniu z tym, co widzieliśmy w zeszłym tygodniu” – Murray powiedział Gothamist.

Dodał również, że powyżej normy temperatury, które ostatnio panują w Nowym Jorku, utrzymają się również w przyszłym tygodniu.

Najwyższe wartości na ogół wahały się od najniższych do połowy 40 stopni od końca stycznia do początku lutego, a w ciągu najbliższych kilku dni kilka maksimów będzie sięgać dolnych 40 stopni, powiedział Murray.

Od 23 stycznia w Nowym Jorku było pochmurno w porównaniu ze słynnym szarym Seattle. Według Fox Weatherze średnim zachmurzeniem dziennym wynoszącym 97,8% w porównaniu do 93,3% w Seattle.

Tymczasem według Fox Weather w styczniu w mieście Buffalo w zachodniej części stanu niebo było pochmurne lub częściowo zachmurzone.

READ  Uważaj, doktorze Pepper! Coca-Cola przedstawia nową przyprawioną Coca-Colę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *