Wanda Sykes i Amy Schumer biorą udział w rozdaniu Oscarów

W dziennym talk show Ellen DeGeneres Sykes, jedna trzecia trio, które gościło niedzielną galę rozdania Oscarów, powiedziała, że ​​chociaż nie była świadkiem, jak Will Smith uderza prezentera Chrisa Rocka, ponieważ zmieniała ubranie, była świadkiem pyskatej wymiany słownej Smitha z Rockiem. I kolejne chwile.

Powiedziała DeGeneresowi: „Byłam tak okropna dla mojego przyjaciela Chrisa i to było obrzydliwe” Zgodnie z klipem podglądu. „Czułem się fizycznie chory i nadal jestem z tego powodu bardzo straumatyzowany”.
Sykes wyraziła również swoją frustrację, że Smith mógł pozostać na scenie i przyjąć jego nagrodę Dla najlepszego aktora.

„Aby pozwolili mu zostać w tym pokoju i cieszyć się resztą programu i przyjąć jego nagrodę, pomyślałam: „Jak to jest obrzydliwe?”. To po prostu zła wiadomość – powiedziała. „Atakujesz kogoś, zostajesz eskortowany z budynku i to wszystko. Myślałem, że to było obrzydliwe, że pozwolili mu to kontynuować. Poza tym chciałem móc pobiec za jego zwycięstwem i powiedzieć: „Niestety mogę”. Nie będę tu dziś wieczorem…” „

Smith ma przepraszam o wypadku. Rock nie wygłosił jeszcze żadnych publicznych komentarzy, ale dziś wieczorem powróci na scenę w Bostonie ze swoją rezerwową trasą koncertową.

Sykes mówi, że jest zdenerwowana faktem, że „nikt” nie przeprosił jej i innych gospodarzy Amy Schumer i Reginy Hall.

„Naprawdę ciężko pracowaliśmy, aby złożyć ten program” – powiedziała, tylko po to, aby zostało wstrzymane.

Sykes powiedział jednak, że rozmawiała z Rockiem, a on przeprosił ją, mówiąc: „To miała być twoja noc”, według Sykesa.

– To jest Chris – powiedziała.

Yazan Schumer

Tymczasem Schumer przejął kontrolę Instagram Aby podzielić się swoimi przemyśleniami, mówiąc, że nadal czuje się „zszokowana”.

„Kocham mojego przyjaciela @chrisrocka i myślę, że poradził sobie z tym jak profesjonalista” – napisała. „Pozostałem tam, a Oscar przedstawił swojego przyjaciela questlove i cała sprawa była tak denerwująca”.

READ  Jak była żona Willa Smitha, Sherry Zampino, zareagowała na policzek Oscara?

Rock zabrał do domu nagrodę dla najlepszego filmu dokumentalnego, kiedy Smith wpadł na scenę i uderzył go pięścią w twarz za żart Rocka o żonie Smitha, Jadie Pinkett Smith.

„Wciąż jestem zszokowana, oszołomiona i smutna. Jestem dumna z siebie i moich kolegów z drużyny. Ale tak. Czekam na to obrzydliwe uczucie z dala od tego, czego wszyscy doświadczyliśmy” – napisała Schumer w swoim poście, swojej serii Hulu. „Życie i dom” „Myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że najlepszym sposobem na rozszyfrowanie tego, co się stało, jest wyemitowanie mojego serialu” – zażartował.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.