Wanda Sykes i Amy Schumer biorą udział w rozdaniu Oscarów

W dziennym talk show Ellen DeGeneres Sykes, jedna trzecia trio, które gościło niedzielną galę rozdania Oscarów, powiedziała, że ​​chociaż nie była świadkiem, jak Will Smith uderza prezentera Chrisa Rocka, ponieważ zmieniała ubranie, była świadkiem pyskatej wymiany słownej Smitha z Rockiem. I kolejne chwile.

Powiedziała DeGeneresowi: „Byłam tak okropna dla mojego przyjaciela Chrisa i to było obrzydliwe” Zgodnie z klipem podglądu. „Czułem się fizycznie chory i nadal jestem z tego powodu bardzo straumatyzowany”.
Sykes wyraziła również swoją frustrację, że Smith mógł pozostać na scenie i przyjąć jego nagrodę Dla najlepszego aktora.

„Aby pozwolili mu zostać w tym pokoju i cieszyć się resztą programu i przyjąć jego nagrodę, pomyślałam: „Jak to jest obrzydliwe?”. To po prostu zła wiadomość – powiedziała. „Atakujesz kogoś, zostajesz eskortowany z budynku i to wszystko. Myślałem, że to było obrzydliwe, że pozwolili mu to kontynuować. Poza tym chciałem móc pobiec za jego zwycięstwem i powiedzieć: „Niestety mogę”. Nie będę tu dziś wieczorem…” „

Smith ma przepraszam o wypadku. Rock nie wygłosił jeszcze żadnych publicznych komentarzy, ale dziś wieczorem powróci na scenę w Bostonie ze swoją rezerwową trasą koncertową.

Sykes mówi, że jest zdenerwowana faktem, że „nikt” nie przeprosił jej i innych gospodarzy Amy Schumer i Reginy Hall.

„Naprawdę ciężko pracowaliśmy, aby złożyć ten program” – powiedziała, tylko po to, aby zostało wstrzymane.

Sykes powiedział jednak, że rozmawiała z Rockiem, a on przeprosił ją, mówiąc: „To miała być twoja noc”, według Sykesa.

– To jest Chris – powiedziała.

Yazan Schumer

Tymczasem Schumer przejął kontrolę Instagram Aby podzielić się swoimi przemyśleniami, mówiąc, że nadal czuje się „zszokowana”.

„Kocham mojego przyjaciela @chrisrocka i myślę, że poradził sobie z tym jak profesjonalista” – napisała. „Pozostałem tam, a Oscar przedstawił swojego przyjaciela questlove i cała sprawa była tak denerwująca”.

READ  „Uważam to za dzieło fanów”

Rock zabrał do domu nagrodę dla najlepszego filmu dokumentalnego, kiedy Smith wpadł na scenę i uderzył go pięścią w twarz za żart Rocka o żonie Smitha, Jadie Pinkett Smith.

„Wciąż jestem zszokowana, oszołomiona i smutna. Jestem dumna z siebie i moich kolegów z drużyny. Ale tak. Czekam na to obrzydliwe uczucie z dala od tego, czego wszyscy doświadczyliśmy” – napisała Schumer w swoim poście, swojej serii Hulu. „Życie i dom” „Myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że najlepszym sposobem na rozszyfrowanie tego, co się stało, jest wyemitowanie mojego serialu” – zażartował.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *