Restauracja Landmark Fort Worth szuka nowej lokalizacji – NBC 5 Dallas-Fort Worth

Znana restauracja Fort Worth wydaje się być gotowa do opuszczenia centrum miasta z powodu problemów z właścicielem.

„Jesteśmy tu od około 20 lat, ale musimy patrzeć w przyszłość i w ciągu najbliższych 20 lat musimy znaleźć kolejną świetną lokalizację dla Reaty” — powiedział Mike Micallef, prezes Reata.

Restauracja Rity Otworzył swoje podwoje na Houston Street w maju 2002 roku. Obecna umowa najmu wygasa za nieco ponad dwa lata. Restauracja chce remontu, ale powiedziała, że ​​nadal nie ma remontu od kierownictwa Sundance Square.

Tak więc rodzina Micallef, która jest właścicielem restauracji, zdecydowała, że ​​nadszedł czas na przeprowadzkę do nowej lokalizacji.

„Dzierżawa rozpocznie się w czerwcu 2024. Mamy więc trochę ponad dwa lata. Tutaj w Reata obsługujemy około ćwierć miliona klientów rocznie. Więc musimy iść i poszukać nowej strony, to wygrało „To nie będzie prosta sprawa. Być może będziemy musieli zbudować nowy. Z tego powodu potrzebujemy trochę czasu, ale musimy znaleźć kolejną świetną lokalizację, aby Rita mogła iść naprzód” – powiedział Micallef.

Według restauracji jednym z głównych problemów jest wysoka cena, jaką klienci płacą za usługę parkingowego.

„Naprawdę dbamy o ogólne wrażenia klientów. Częścią tego doświadczenia jest dotarcie do Twojej restauracji. Usługi parkingowego i parkingowe oczywiście zmieniły się w porównaniu z tym, co było w ciągu pierwszych 18 lat. I słyszymy opinie od naszych klientów, że tak nie jest „, powiedział Micallef. Nie podobają mi się te zmiany.”

W oświadczeniu dla NBC 5 rzecznik zespołu zarządzającego Sundance Square powiedział, że kwestie wynajmującego nie są publicznie omawiane.

Jeśli chodzi o parking Rzecznik powiedział, że w dni powszednie i weekendy jest bezpłatny parking samoobsługowy; Dwie i pół godziny bezpłatnego parkowania dla klientów w dni powszednie oraz usługi parkingowego na terenie kampusu na zasadzie pay-per-use.

READ  Wstrząs przetacza się przez imprezę CBS WHCD

Rzecznik Sundance Square Brian Epstein napisał, że „wszystkie restauracje na Sundance Square mają możliwość płacenia za część (lub całość) usługi parkingowego swoich klientów… Reata nie uczestniczy w tym programie”.

„Istniał system parkingowego, w którym goście byli za darmo. Restauracja początkowo płaciła 3 USD za samochód, a następnie 4 USD za samochód. Teraz nowy zarząd chciał pobierać 7 USD co 30 minut, maksymalnie 21 USD plus opłaty. I to jest coś że my Creta nie. Możemy to wesprzeć. Nie możemy tego poprzeć. Zdaj sobie sprawę, że nasza cena obiadu to tylko 20 USD. Nasza cena kolacji wynosi około 50 USD. Jeśli musisz zapłacić tyle, aby ktoś zaparkował, nie już nie pracować” – powiedział Michalf.

Reata jest teraz gotowa do podjęcia działalności gdzie indziej. Podczas gdy restauracja woli nie opuszczać centrum miasta, znalezienie dwóch akrów niezabudowanej ziemi, która musiałaby zostać zbudowana od podstaw lub budynku o powierzchni 12 000-20 000 stóp kwadratowych i parkingu na 200 samochodów, stanowi własne wyzwanie.

„Musimy wymyślić następną najlepszą rzecz dla nas, ale tak jak powiedziałem, znalezienie nowej lokalizacji i jej utworzenie lub zbudowanie całego budynku zajmie nam dużo czasu. I wiecie, z powodu pandemii, cały łańcuch dostaw jest na wyczerpaniu, więc wszystko trwa dłużej niż było. Musimy iść dalej, aby znaleźć kolejną świetną lokalizację Rity” – powiedział Micallef.

„To trudne, ale wiesz? Nasza pierwsza restauracja nie znajduje się w Fort Worth. Jest w Alpine w Teksasie. Naszej pierwszej restauracji w Fort Worth nie było tutaj. Znajdowała się na szczycie Bank One Tower. tam do tego miejsca. A więc szukamy tylko następnego rozdziału”.

A restauracja prosi publiczność o pomoc w znalezieniu nowego miejsca. Informacja o tym jest publikowana w Internecie. Celem jest wyznaczenie kolejnego miejsca do początku 2023 roku.

READ  Elektryczny Jeep za 25 000 dolarów? „To trudne, ale możliwe” – mówi dyrektor generalny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *