Warner Bros. nie ma planów. Odkrycie, aby wydać film o wartości około 90 milionów dolarów

TheWrap dowiedział się, że Warner Bros. Discovery nie wyda „Batgirl” ani w teatrze, ani w HBO MAX. Projekt o wartości 90 milionów dolarów już nie żyje.

Zrealizowany we wcześniejszym reżimie, „Batgirl” miał być wydaniem HBO Max, a następnie rozważany do dystrybucji kinowej. Z powodu problemów z COVID i przestojów budżet wzrósł do 90 milionów dolarów.

Gwiazdy „In the Heights” to gwiazda Leslie Grace jako Barbara Gordon.

Liderzy studia ostatecznie zdecydowali, pomimo powtórnych zdjęć i zwiększenia budżetu, że według wtajemniczonych film po prostu nie zadziałał. Nowi właściciele i zarząd, kierowany przez dyrektora generalnego Davida Zaslava, są zaangażowani w tworzenie dużych kinowych filmów akcji dla tytułów DC, w przeciwieństwie do Batgirl. Wtajemniczony dodał, że szefowie studia kocha reżyserów i gwiazdę filmu i aktywnie planuje wkrótce z nimi współpracować.

Działa Warner Bros. Discovery podnosi poprzeczkę, by filmy DC pojawiały się na dużym ekranie. „Batgirl” nie została napisana ani wyprodukowana jako film teatralny.

Duet wyreżyserował duet „Bad Boys for Life” Adel Elaraby i Bilal Falah „Batgirl”. W filmie wystąpił także Michael Keaton jako krzyżowiec Bruce’a Wayne’a/Batmana. W zeszłym miesiącu Elaraby i Falah otrzymali świetne powiadomienia o wyreżyserowaniu dwóch pierwszych odcinków Marvel Studios zatytułowanych Ms. podziwiać.”

Ponadto, według Hollywood Reporter, „Warners zdecydował się również na wstrzymanie filmu animowanego „Scoob!: Holiday Haunt”, którego budżet wynosi 40 milionów dolarów”.

Batgirl po raz pierwszy pojawiła się w legendzie o Batmanie 50 lat temu jako Barbara Gordon, córka komisarza policji miasta Gotham, Jima Gordona. Od tego czasu stała się jedną z najsłynniejszych superbohaterów na świecie. Kiedy Barbara Gordon zostaje sparaliżowana raną postrzałową Jokera w klasycznej powieści graficznej „Zabójczy żart”, inni wojownicy, tacy jak Łowczyni i Sierota, przyjmują imię Batgirl, a Barbara zostaje Wyrocznią, doświadczoną technicznie asystentką Ordynans. Barbara później powróciła do roli Batgirl, a jej atak został zmodyfikowany w „The Killing Joke”.

READ  Obi-Wan Kenobi, odcinek 4 zawiera upadłe jajko wielkanocne

Filmowanie odbywało się początkowo w Glasgow w Szkocji, od listopada 2021 do marca 2022 i było w fazie postprodukcji. Rzecznik studia nie miał komentarza. Przedstawiciel Grace nie miał natychmiastowego komentarza.

Poczta w Nowym Jorku Wiadomość została podana po raz pierwszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.