Westminster Dog Show 2022: Szczenięta i ludzie czekają na futrzany finał

Symbol zastępczy, gdy ładowane są akcje artykułu

Na finałach Westminster Dog Show w środę wieczorem, koń z przesuwanymi uszami zwany trąbką otrzymał nagrodę za najlepsze wyniki.

Trąbka była zwycięzcą rasy psów myśliwskich, wyciągając fałdy i elastyczne uszy w najlepszy sposób dla innych psów myśliwskich i przyciągając uwagę, powiedziała jego prezenterka i właścicielka Heather Helmer. Fox Sport.

Trump wygrał pozostałych sześciu finalistów:

6-letni Lakeland Terrier MM w ekipie Terriera. Był najlepszą rasą na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w 2021 roku.

Striker The Samoyed – Pełne imię i nazwisko GCHP CH Vanderbilt 'N Printemp’s Lucky Strike – Faworyt w grupie zadaniowej i zdobył tytuł, pokonując Dobermana Pinsera.

Belle zwyciężyła w kategorii Seter Angielski Sporting Group, a jej dumna hodowczyni, właścicielka i prezenterka Amanda Ciaravino rozpłakała się. „Czy to prawdziwe życie? Bóg. Jestem z niej taki dumny.

Drużyna niesportowa może być jedną z najstarszych ras w historii wystawy psów, ale nie ma nic o Bulldog Bulldog Winston, który znalazł się na szczycie listy 20 innych niesportowych psów. Winston stawiał swoje piękne kroki po podłodze, aby pokazać swój status entuzjastycznym aplauzem publiczności, a raz został ogłoszony zwycięzcą.

Winston, który ma wśród swoich właścicieli obrońcę Los Angeles Chargers, Morgana Foxa, nie jest obcy w osiąganiu doskonałych wyników w konkurencji.

„Przepraszam, jeśli moi rodzice czuli się w ten sposób po oglądaniu moich gier przez tyle lat” – powiedział. Czy napisał to na Twitterze Podczas oglądania spektaklu.

„Wielkie, złe uszy Winstona, okrągłe oczy i dobre geny czynią go wyjątkiem w swojej kategorii”, powiedział jego prezenter i współwłaściciel, Perry Bayson. Fox Sport Kilka minut po wygranej.

Maltańczyk z Hollywood udowodnił, jak doskonała może być zabawka. Jej zadbane siwe włosy spływały za nią jak paparazzi i dla usprawiedliwienia przebiegła przez zieloną platformę.

READ  Katastrofa nad Jeziorem Wiktorii: komercyjny samolot rozbija się o jezioro w Tanzanii

„Ona ma piękne włosy”, powiedział jej przewodnik. Tim Lehmann, Powiedział. „Myślę, że jest najlepszym przedstawicielem tego, jaki powinien być Maltańczyk”.

Lehmann powiedział, że Hollywood chce być na ringu i żyć poza konkurencją.

Owczarek niemiecki wypłynął na pierwsze miejsce na odcinku wypasu, pozostawiając dwa tuziny innych psów, które lizały pokonane rany.

Jego opiekunem jest Lenny R. Kiedy zapytano Browna, co dzieli rzekę od innych pierwszorzędnych psów w jego kategorii, odpowiedź była prosta: „Standard”.

Może transmitować transmisję na żywo z wydarzenia Strona internetowa Klubu Kynologicznego Westminster 19:00 do 23:00 wschodniego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *