Wewnątrz odpowiedź na nowe mistrzostwa WWE Tag Team

Reakcja za kulisami na nowo ujawnione tytuły WWE Tag Team Championship, które zadebiutowały na SmackDown, była w przeważającej mierze pozytywna.

Podczas gali Raw w tym tygodniu dyrektor ds. treści WWE Paul „Triple H” Levesque przedstawił odnowione tytuły World Tag Team Championship, zastępując Raw Tag Team Championship poprzednio posiadane przez Awesome Truth.

Kontynuując rebranding WWE Tag Team Championships, Triple H zaprezentował na SmackDown nowe tytuły WWE Tag Team Championship, zastępując SmackDown Tag Team Championships utrzymywane przez Austina Theory'ego i Graysona Wallera.

Odbiór nowych tytułów WWE Tag Team przez fanów był ogólnie pozytywny, a wielu chwaliło ich design nawiązujący do przeszłości. Jednak nie tylko fani pozytywnie zareagowali na nowe tytuły.

według Wybór walkiTalenty WWE w rozmowie z Fightful jednomyślnie wyraziły swój podziw dla nowych projektów tytułów WWE Tag Team Championship.

Doniesienia wskazują, że tytuły były w produkcji przez długi czas, zanim zostały ujawnione podczas wczorajszego programu, co zwiększyło oczekiwanie i podekscytowanie związane z ich debiutem.

Jakie są Twoje przemyślenia na temat nowo ujawnionych tytułów WWE Tag Team Championship? Czy zgadzasz się z przytłaczająco pozytywnym przyjęciem, jakie otrzymali ze strony fanów i talentów WWE? Podziel się swoimi opiniami na temat projektu i znaczenia tych tytułów w komentarzach poniżej!

READ  Książę Harry dołącza do rodziny królewskiej podczas koronacji Karola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *