Wiadomości Dodgers: Mookie Betts jest środkowym obrońcą NL All Star Team

Ten czas znowu nadszedł. Głosowanie dobiegło końca, drużyny zostały ogłoszone, a najlepsi bejsboliści z Seattle zebrali się na Meczu Gwiazd MLB 2023 w Seattle.

A teraz mamy skład Midsummer Classic w T-Mobile Park – z jedną niespodzianką mieszaną w odniesieniu do Dodgersów.

Prawy obrońca Dodgers, Mookie Betts, trafiłby na trzecie miejsce i grał środek pola do drużyny NL All Star we wtorkowym meczu.

To niewielka zmiana dla początkującego narożnika, ale dostanie szansę na pozycję w corocznym programie sportowym.

Niewielka poprawka dla niego, tak, ale w przeszłości pokazał, że potrafi zapewnić kilka fajerwerków w środku, zwłaszcza dzięki temu oszałamiającemu złapaniu przeciwko San Diego Padres w 2021 roku.

Tak więc fani baseballu w całym kraju będą mieli okazję zobaczyć Bates Patrol Center w Seattle, ale nie będzie to jedyny Dodger, który pojawi się, by rozpocząć show.

Do Batesa w składzie dołączy Freddie Freeman, grający jako pierwszy i odbijający jako drugi, podczas gdy J.D. Martinez będzie uderzał w miejscu porządkowym jako pałkarz wyznaczony przez National League.

Freeman miał w tym sezonie jednego z najlepszych w NL na nietoperzach, tnąc 0,320/0,396/0,556 w przerwach. Jego wskaźnik uderzeń stawia go na czwartym miejscu w NL.

Dla Martineza był to doskonały sezon, ponieważ wrócił na właściwe tory w niebieskiej koszulce Dodger. 255 z 22 home runami i 62 RBI w tym sezonie, ponieważ w tym roku ma już sześć home runów więcej niż w całym 2022 roku.

Program będzie hitem dla fanów baseballu w całym kraju, ponieważ najlepsi gracze, których ma do zaoferowania MLB, spotkają się na ostateczny Mecz Gwiazd we wszystkich głównych dyscyplinach sportowych.

Teraz nadszedł czas, aby usiąść i cieszyć się oglądaniem tego wszystkiego.

READ  DeMar DeRozan z Chicago Bulls nadal jest świetny, bijąc rekord punktacji Wilta Chamberlaina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *