Wielkanoc: oto, co jest otwarte i zamknięte w ten weekend

Sprzedawcy w całym kraju zamykają sklep w niedzielę 17 kwietnia, aby uczcić święta wielkanocne, w tym Best Buy, Costco i Target.

Wiele Chrześcijanie Świętuj ten dzień w wyjątkowy sposób, aby pracodawcy zapewnili go, aby klienci, pracownicy i kierownictwo mogli uczestniczyć w nabożeństwach lub spotykać się ze swoimi rodzinami.

Ulubione wielkanocne koszyki do pakowania cukierków w Ameryce w 2022 r., Według INSTACART

Wielkanocna dekoracja z króliczkiem wielkanocnym i jajkami w wiklinowym koszu. Wiosenna kompozycja wielkanocna. (istock)

Wielu sprzedawców, którzy będą Zamknięte W niedzielę:

Belk, Best Buy, Burlington, Costco, Dick’s Sporting Goods, Hobby Lobby (zamknięte w każdą niedzielę), Kirkland’s, Kohl’s, Lowe’s, Macy’s, Marshalls, Michaels, Party City, Sam’s Club, Target.

Najlepsze miasta świętujące Wielkanoc w 2022 r.: Raport

Następujące sklepy pozostaną otwarte w Niedzielę Wielkanocną:

Barnes & Noble, BJ’s Wholesale Club, CVS, Dollar General, Dollar Tree, Home Depot, Ikea, Kroger, Rite Aid, Walgreens, Walmart.

Walmart

Klient przechodzi obok apteki podczas wielkiego otwarcia Wal-Mart Stores Inc. Nowość w Torrance, Kalifornia, USA, w środę, 12 września 2012 r. Sklep Walmart, który był pierwszą lokalizacją w hrabstwie Los Angeles, która została otwarta od 2006 r., (Zdjęcie: Patrick Fallon / Bloomberg za pośrednictwem Getty Images)

Zabierz swoją firmę FOX w biegu, klikając tutaj

Rodziny, które chcą zjeść na mieście, będą miały również wiele opcji w głównych sieciach restauracji, takich jak Burger King, KFC, McDonald’s, Subway i Taco Bell; Podczas gdy zarówno Chick-Fil-A (zamknięte w każdą niedzielę), jak i Panera Bread będą zamknięte.

READ  Które firmy technologiczne zerwały więzi z Rosją w związku z jej wojną na Ukrainie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.