Will Smith startuje w zwiastunie emancypacji Apple

Wydanie

Antoine Fuqua niedawno pokazał swój nadchodzący film na Apple TV+ Wydaniew którym gra Willa Smitha jako prawdziwego niewolnika, który jest najbardziej znany z robienia zdjęcia opublikowanego w Tygodnik Harpera co pokazało jego przerażające plecy (co jest kluczowym dowodem ówczesnych kampanii przeciwko niewolnictwu) i wydaje się, że wszyscy mają na ten temat tylko pozytywne rzeczy do powiedzenia. Tygodnik Rozrywka Cytaty Dereka Johnsona, szef NAACP, mówiąc, że „nie może zacząć dostrzegać, jak potężne jest to dla naszej społeczności i naszej historii”. Smith zauważył również, że w przeszłości odrzucał filmy o niewolnictwie, ale „to nie jest film o niewolnictwie”. Zamiast tego mówi: „To jest film o wolności. To jest film o odporności. To jest film o wierze”.

Limit Udostępnij zwiastun o filmie i rozmawiałem o tym z Fuquą, a kiedy przestał mówić, że myśli Wydanie To jego najlepszy film, przyznaje, kiedy skończył, powiedział, że to jego „najpotężniejsze dzieło” i „zdecydowanie” jego „najważniejszy” film. Apple wydaje się zgadzać z tą ostatnią częścią, z powiedzeniem Fuqua Limit że firma „nigdy nie przestała mówić o wydaniu filmu” nawet po tym, jak Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka podczas rozdania Oskarów, a nawet po Produkcja została w całości przeniesiona z Gruzji do Luizjany.

Emancypacja – Oficjalny zwiastun | + Apple TV

Nietrudno zrozumieć, dlaczego Apple nie chciał pozwolić, by rozproszenie uwagi odsunęło się na bok po obejrzeniu zwiastuna, który jest dość ciężki i mocno opiera się na tym, co wydaje się bardzo intensywnym występem Willa Smitha – który, nie zapominajmy, również wygrał Oscara dla najlepszego aktora wcześniej, a od tego roku oprócz innych rzeczy.

Wydanie Premiera w kinach 2 grudnia, a premiera na AppleTV+ 9 grudnia.

READ  Todd i Julie Chrisley zostali skierowani do więzień na Florydzie w połowie stycznia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *