Willow Smith tworzy ochraniacze na spodnie z bardzo wysokim stanem

scenariusz Jackie Palumbo, CNN

charakteryzuje się dobrem, złem i brzydotą, „wygląd tygodnia” to cykliczna seria poświęcona rozpakowywaniu najpopularniejszego stroju ostatnich siedmiu dni.
Rodzina Smithów wróciła na czerwony dywan w środę na premierę nowego filmu Willa Smitha „Emancypacja”, zaledwie kilka miesięcy po jego słynnym debiucie. Klapka Oskara. I podczas gdy prawie wszyscy inni wyglądali ostro, od białej sukni z wysokim stanem Jady po czarno-białe body z nadrukiem Jaden, to 22-letnia Willow wyróżniała się swoim eleganckim, czarnym wyglądem. Gorset i figi zdobione kryształkami.

Strój Willow pochodził prosto z kolekcji Stelli McCartney na lato 2023, którą Bella Hadid nosiła wcześniej na wybiegu. Ale tam, gdzie Hadid zaprojektował sandały o bardziej letnim wyglądzie, Smith uczynił je jeszcze bardziej seksownymi dzięki szpiczastym platformom. Z falistym, asymetrycznym czarnym bobem, wybielonymi brwiami i cieniem do powiek, Smith uosabiała szykowny styl lat 90. – jej modelki jeszcze niedawno, gdy zapuszczała się muzycznie w muzykę rockową.

Trey Smith (z lewej), Willow Smith, Jaden Smith, Will Smith i Jada Pinkett Smith (z prawej) przybywają na premierę filmu „Emancipation” firmy Apple Original Films w Regency Village Theatre w Westwood w Kalifornii, 30 listopada , 2022. przypisano mu: Michael Tran/AFP/Getty Images

w Post na Instagramie Popisując się swoim wyglądem, The Smashing Pumpkins — z którym niedawno występowała — upuściła emoji ze stopioną twarzą, podczas gdy piosenkarz Kyle Dion napisał po prostu: „PANTSssssss”.

Chociaż stroje Smitha spotkały się z dużym uznaniem, powrót tanich zawodników wywołał podziały. Podczas gdy pokolenie Z radośnie kroczyło przez modę z lat 90. i rok 2000, a także przyjęło ten styl, milenijne kobiety z pogardą stawiły czoła powracającemu trendowi, szukając wygody w alternatywach z wysokim stanem po epoce ostrych krojów dżinsowych i oczekiwania co do obrazu ciała, niehigieniczne. Britney Spears, Paris Hilton i Keira Knightley mogły udoskonalić wygląd zakrzywionego czerwonego dywanu kilka dekad temu, ale nie musiały radzić sobie z dyskomfortem związanym z tak zwanymi „niebezpiecznie wyciętymi” dżinsami, aby siedzieć w klasie lub w transporcie publicznym.

Hadid, Emily Ratajkowski, Julia Foxx i Kendall Jenner przez ostatnie półtora roku prezentowały się w modnych stylizacjach, doprowadzając pisarzy modowych do szaleństwa. Vogue błagał w październiku 2021 r., zanim przyznał się do porażki w postaci „17 par dżinsów z niskim stanem do rozważenia rockowania w tym sezonie”, który został opublikowany niecały rok później. Fala nagłówków od Vox i Refinery29 po The New York Times była zabarwiona niepokojem. (Vox radzi: „Nie panikuj”).

Pomimo odrodzenia, style spodni i dżinsów nie powróciły do ​​jednego głównego nurtu, odkąd pokolenie Z skutecznie ogłosiło śmierć obcisłych dżinsów. Wydaje się, że style ze średnim stanem, wysokim niskim i niskim stanem trafiły na podłogi sklepów, co sugeruje, że być może w tej dekadzie jest miejsce na więcej niż jeden rodzaj wzrostu. W takim razie wszyscy możemy docenić nisko zawieszone style Smith & Hadid bez bagażu – i tak nie mają miejsca na kieszenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *