Włoski Dob Mario brzmi inaczej niż Pratt

Mario dotyka niebieskiego grzyba.

zrzut ekranu: Uniwersalne obrazy / Nintendo / Oświetlenie

I zgodnie z jego słowem nie będzie to Chris Pratt.obrażanie Włochów W swojej wiodącej roli w Super Mario Bros. Film. W rzeczywistości jego występ głosowy znajduje się w oficjalnym zwiastunie To było za słabe Nie mogę przestać się zastanawiać: co jeśli Mario To było Czy była bardziej włoska? Okazuje się, że nie musiałem się długo zastanawiać. Istnieje oficjalny włoski dubbing, a Mario zdecydowanie mówi bardzo po włosku, mówiąc… prawdziwie po włosku. Spójrz:

Film Super Mario Bros. El | Oficjalny zwiastun zwiastuna (uniwersalne zdjęcia) HD

cholera teraz ten Włoski Mario. Kręci wiadomościami, jakby naprawdę wiedział, co z nimi zrobić. I naprawdę podoba mi się bardziej zabawna rola aktora w Mario w porównaniu z nim Wydajność Pratta, który po prostu wygląda jak mężczyzna. Mogę uwierzyć, że włoski Mario jest naprawdę podekscytowany tym, że tu jest, a on… Najważniejsza metryka dla każdego Super Mario Bros. Aktor głosowy, który został poproszony o odegranie tak kultowej roli.

Czy wiesz, kto ma zabójcę Mario? Francuscy kinomani. Spójrz na to!

Super Mario Bros. Lo Film Bandy Anonymous VF (2023)

To wspaniałe starcie z Mario – człowiekiem, który jest nie tylko podekscytowany, ale także entuzjastyczny. Te małe akcenty są naprawdę ważne, aby pomóc nam wyobrazić sobie Królestwo Grzybów jako żywe i tętniące życiem miejsce (w przeciwieństwie do starannie zaprojektowanych, wymagających poziomów).

Brazylia też ma świetną rolę, ale najbardziej smuci mnie to, że Amerykanie dostali Pratta zamiast aktora głosowego, który chce włożyć emocje do swojego występu.

Brazylia Mario wygląda jak Mario | Film o Super Mario Bros

W tym momencie daj mi jeden z dyplomów z tłumaczeniem na język angielski. Nie spodziewałbym się, że gwiazda filmowa zagra oryginalny tytuł z 1985 roku na NES. Chciałbym tylko, żeby aktor wyglądał, jakby nie miał związku z największą rolą w tak ważnym filmie o grze wideo.

The Super Mario Bros. Film ukaże się 7 kwietnia 2023 roku.

READ  Raport plotek: The Rock kontra Roman Reigns, Mercedes Mooney, Chris Jericho i nie tylko!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *