Wnioski o plan bezpieczeństwa aborcji od modelek odrzucone przez studia – termin

Zaledwie kilka godzin przed terminem wyznaczonym pod koniec lipca przez setki wybitnych pisarek i dysydentek poronienie Protokoły bezpieczeństwa Większość dzisiejszych największych hollywoodzkich studiów i nadawców zdecydowała się na wyszczególnienie kroków pobocznych.

W liście zwrotnym wypełnionym notatkami Kettle-board na temat dzielenia się „Twoimi obawami dotyczącymi zdrowia, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia naszych oddanych pracowników i osób, które wspierają nasze produkty” oraz „dostępu do bezpiecznej i skutecznej opieki zdrowotnej”, DisneyA NetflixApple TV + , NBC GlobalAmazonka Odkryj Warner Bros.A Sieci AMC Zasadniczo zignorował główne punkty zainteresowania i działania, które lubi Shonda RhimesPamela Adlon Issa Ray Mindy KalingA Natasza LyonA Angela Kang, Courtney A. Kemp, Elizabeth Meriwether, Robin Thede, Marta Kaufman, Tania Saracho, Amy Schumer i inni indywidualnie postawieni przed nimi. 28 lipca.

W następstwie politycznego i kulturowego trzęsienia ziemi w sprawie Roe v. Wade został obalony przez konserwatywną większość Sądu Najwyższego 24 czerwcaTalent branży poprosił studia i nadawców o „przejrzenie twojego obecnego planu bezpieczeństwa aborcyjnego” w ciągu 10 dni roboczych. Ten termin upłynął tuż przed północą czasu Los Angeles. w każdym razie Lwia Brama Wśród firm, które 28 lipca wysłały list od wystawców i pisarzy, studio nie znalazło się wśród osób, które odpowiedziały w środę.

W napiętej atmosferze wyborczej nadchodzących semestrów, dzisiejsze przesłanie nie mówiło nic o wstrzymaniu darowizn na rzecz kandydatów przeciw aborcji i komitetów politycznych – co powinno być całkiem łatwym wezwaniem dla Blue Hollywood. Pomimo czerpania z istniejących związkowych planów opieki zdrowotnej i „kontynuowania oceny sposobów, w jakie możemy najlepiej zapewnić naszym pracownikom i pracownikom, którzy wspierają naszą produkcję”, list Maladroit również nie zawierał niczego, co podkreślałoby kwestie prywatności i kompensowało odpowiedzialność za potencjalne zarzuty karne lub cywilne. Ani „powikłania ciążowe” i „protokoły określające zakres opieki medycznej” – na żądanie.

READ  Podsumowanie półfinałowego sezonu 8 The Masked Singer: Blizzard Unveiled

To, co zaproponowałem, to „Cieszymy się na współpracę z wami, aby nadal dostarczać wspaniałe treści naszym odbiorcom na całym świecie”, jako końcowe zdanie w środowym liście.

„To zniewaga, łatwo to zauważyć” – powiedział jeden z sygnatariuszy w środę Deadline po tym, jak w skrzynkach odbiorczych ludzi zaczęły pojawiać się e-maile z odpowiedziami. „To wskazanie tego, co jest dla nich naprawdę ważne, a nie my, nasze bezpieczeństwo czy nasze prawa” – dodaje projekt z łącznikami. „Nie powinienem być zaskoczony, jestem, ale wiem, że nie powinienem być”, inny sygnatariusz wyższego szczebla listu pisarzy i prezenterów z 28 lipca bez ogródek stwierdził o odpowiedzi, którą dzisiaj przeczytałem.

Wielu sygnatariuszy oryginalnego listu powiedziało dziś wieczorem Ostatecznemu terminowi, że omawiają dalsze działania, które można podjąć, aby zaopatrzyć studio i wesprzeć transmisję. Ponadto prawie 600 scenarzystów i pisarzy płci męskiej wysłało na początku tego miesiąca swój własny list w sprawie prawa do aborcji do „pracodawców” „w związku z nadchodzącym kryzysem”. Wydaje się, że „odpowiedź na wzór listu”, jak to określił jeden z tych skrybów płci męskiej, którą ich koleżanki otrzymały dzisiaj, zmotywowała wiele z nich do podjęcia innych strategii, które mogliby wypróbować. „Hollywood musi wysłać niezachwianą wiadomość o wsparciu amerykańskim kobietom” – powiedział jeden z twórców treści. Kraje, które zakazują aborcji, muszą wiedzieć, że wsparcie jest nie tylko moralne, ale w razie potrzeby finansowe. A jeśli branża tego potrzebuje, powinna odejść od ulg podatkowych i produkcji w tych stanach”.

Powołując się na narodowe nadzieje, które pojawiły się po niedawnej porażce w stanie Kansas w sprawie stanowej poprawki do konstytucji, która całkowicie zakazała aborcji, jeden z producentów stwierdził, że „Hollywood zdecydowało się pozostać na uboczu w Gruzji i z Republikanami”. Reżyser powiedział: „To jeszcze nie koniec, ale teraz wiemy, kim są nasi sojusznicy”.

READ  Taylor Swift założyła małą czarną sukienkę na dziewczęcy wieczór w Los Angeles z Brittany Mahomes

Przeczytaj pełny list z odpowiedzią od Studios & Steamboats tutaj:

Dziękujemy za list z dnia 28 lipca 2022 r. Podzielamy Twoje obawy dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia naszych oddanych pracowników oraz osób, które wspierają nasze produkty. Uważamy, że powinni mieć dostęp do bezpiecznej i skutecznej opieki zdrowotnej, a ich prywatność powinna być chroniona.

Każdy indywidualnie opracowany korporacyjny plan zdrowotny zapewnia naszym pracownikom kompleksową opiekę zdrowotną. Niezależnie zaktualizowaliśmy naszych pracowników – którzy mieszkają i pracują w całym kraju – w miarę jak plany i zasady zmieniają się i rozszerzają, aby zapewnić opiekę reprodukcyjną i inne wsparcie obecnie potrzebne w krajach, w których aborcja jest ograniczona lub zakazana.

Większość pracowników pisemnych produkcji filmowych i telewizyjnych jest objęta przemysłowymi planami zdrowotnymi, którymi zarządzają wspólnie powiernicy związkowi i zarząd w ramach rokowań zbiorowych. We współpracy z kilkoma pracownikami planu zdrowia przemysłowego i powiernikami związków zawodowych nad tymi planami, powiernicy naszego działu szybko pracowali nad przeglądem istniejących świadczeń zdrowotnych, a wiele z tych planów zdrowia przemysłowego już przyjęło poprawki przewidujące zwrot kosztów podróży związanych ze świadczeniem usług aborcyjnych uczestnikom i ich rodzinom, którzy mieszkają lub pracują w państwach, w których takich usług nie można uzyskać legalnie. Rozumiemy, że inne branżowe plany zdrowotne rozważą podobne zmiany w tym miesiącu. Uczestnicy różnych planów branżowych otrzymali bezpośrednie komunikaty z planów dotyczących tych modyfikacji.

Cieszymy się, że nasi partnerzy branżowi szybko zajęli się tą ważną kwestią i są zobowiązani do dalszej oceny sposobów, w jakie możemy najlepiej zapewnić naszym pracownikom i pracownikom wspierającym nasze produkcje.

Chcemy zapewnić, że jesteśmy szczególnie skoncentrowani na wspieraniu zdrowia, bezpieczeństwa, dobrostanu i prywatności naszych pracowników oraz tych, którzy wspierają naszą produkcję, podczas gdy nadal monitorujemy tę zmieniającą się sytuację. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Tobą w celu dalszego dostarczania wspaniałych treści naszym odbiorcom na całym świecie.

READ  Źródła podały, że legendarny zapaśnik WWE Ric „The Nature Boy” Flair po raz ostatni pojawi się na ringu w lipcu.

Wystąpił,

Sieci AMC, Amazon Studiosoraz Apple TV+, NBCUniversal, Netflix, Paramount, The Walt Disney Company, Warner Bros. Odkrycie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *