Wordle 291 Apr 6 Tips Zmagasz się dzisiaj z Wordle? Trzy poradniki, które pomogą uzyskać odpowiedź | Gry | rozrywka

Najnowsza zagadka Wordle’a została opublikowana 6 kwietnia, co jest dużym wyzwaniem. Wordle 291 nie jest szczególnie tajemniczym słowem, ale jest to jedno z tych słów, które zaskakująco trudno zauważyć. Na szczęście Express Online jest tutaj, aby pomóc, oferując trzy wskazówki bez spoilerów. Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu odpowiedzi na Wordle 291 6 kwietnia, po prostu przejdź na dół strony, aby zapoznać się z naszymi codziennymi przewodnikami. powodzenia!

Wordle wymaga od graczy odgadnięcia pięcioliterowego słowa w zaledwie sześciu próbach. Aby skutecznie znaleźć odpowiedź, musisz zwrócić uwagę na kolor płytek.

Dla każdego odgadnięcia kafelki z literami pojawią się w jednym z trzech kolorów. Jeśli pole na literę zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie.

Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Wreszcie, jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera będzie w słowie i we właściwym miejscu.

Jeśli potrafisz rozwiązać zagadkę, możesz udostępnić swój wynik w mediach społecznościowych, aby uzyskać prawo do przechwałek. Aplikacja śledzi również Twoje statystyki, w tym zwycięską passę.

Jedynym minusem Wordle’a jest to, że jeśli nie uda ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na nową zagadkę.

Czytaj dalej, aby uzyskać ogólne wskazówki dotyczące Wordle, a następnie trzy przewodniki specyficzne dla Wordle 291 6 kwietnia …

Porady i wskazówki dotyczące Wordle’a…

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „AUDIO” lub „POWSTAĆ” to dobre słowa na początek, ponieważ zawierają dużo samogłosek. Jeśli używasz „AUDIO”, możesz dodać coś takiego jak „SPENT”, aby uwzględnić więcej popularnych znaków.

READ  Emily Ratajkowski występuje w maleńkich czarnych, dopasowanych kozakach za kolano - ten blask po rozwodzie jest prawdziwy!

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Prowadnice Wordle 291…

1. Wordle 291 zaczyna się na literę „C”.

2. Wordle 291 zawiera dwie samogłoski.

3. Znaki interpunkcyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *