Wordle dzisiaj: Oto odpowiedź, wskazówki na 21 lutego

Witam, udanego wtorku! To Ostatki, czyli Dzień Naleśnika, i mamy nadzieję, że masz stos czegoś pysznego i pokrytego klonem, aby uczcić tę okazję. O, jest też a Wardle’a! Mamy kilka nowych wskazówek i wskazówek, które pomogą Ci to rozgryźć.

Jeśli wolisz usłyszeć tylko rozwiązanie, możesz przejść do końca tego artykułu 21 lutego Wardle’a Ujawnij rozwiązanie. Ale jeśli wolisz sam to przepracować, czytaj dalej, aby uzyskać wskazówki, wskazówki i strategie, które mogą ci pomóc.

Gdzie Wardle’a pochodzi z?

Pierwotnie stworzony przez inżyniera Josha Wardle’a jako prezent dla jego partnera, Wardle’a(Otwiera się w nowej karcie) Szybko rozprzestrzenił się, stając się międzynarodowym fenomenem, w którym codziennie grają tysiące ludzi na całym świecie. alternatywny Wardle’a Pojawiły się nawet fanowskie wersje, w tym Battle Royale Kłócić sięGra w rozpoznawanie muzyki przeszkodai odmiany, np Durdle I Quordle Pozwala odgadnąć kilka słów naraz.

Wardle’a W końcu stał się tak popularny, że został kupiony przez The New York Timesa twórcy TikToka nawet transmitują swoje granie.

A nie dzień później? Oto jest Wardle’a Odpowiedź jest na 20 lutego.

co jest najlepsze Wardle’a początkowe słowo?

najlepszy Wardle’a Początek słowa to ten, który wnosi radość do twojego serca. Ale jeśli strategia sprawia Ci radość, mamy kilka pomysłów, które pomogą Ci wybrać słowo, które może pomóc w szybszym znalezieniu rozwiązania. Jedną wskazówką jest wybranie słowa, które zawiera co najmniej dwie różne samogłoski, a także niektóre popularne spółgłoski, takie jak S, T, R lub N.

Co się stało z Wardle’a Archiwa?

Kompletne archiwum przeszłości Wardle’a Puzzle były dostępne dla każdego, kto miał na to ochotę. Niestety, od tego czasu został usunięty, a twórca strony stwierdził, że zrobił to na żądanie The New York Times.

On jest Wardle’a Staje się trudniejsze?

Możesz czuć Wardle’a Staje się to trudniejsze, ale w rzeczywistości nie jest trudniejsze niż na początku. Możesz biegać Wardle’aTryb trudny, jeśli szukasz większego wyzwania.

READ  Oglądaj na żywo: Akademia Filmowa przeprasza Sacheen Littlefeather z okazji kultury rdzennych Amerykanów

Dlaczego istnieją dwa różne typy Wardle’a odpowiedzieć kilka dni?

Chociaż zazwyczaj tak jest Wardle’a Zaakceptuje tylko jedno poprawne rozwiązanie dziennie, czasem buntując się przeciwko regule i uznając dwie różne odpowiedzi za dopuszczalne. Wynika to ze zmian The New York Times wykonane dla Wardle’a Potem dostałem grę logiczną.

the czasy Od tego czasu dodał własną zaktualizowaną listę słów, więc powinno to zdarzać się rzadziej niż wcześniej. Aby uniknąć nieporozumień, najlepiej zaktualizować przeglądarkę, zanim wpadniesz w nową zagadkę.

Oto ukryta wskazówka na dziś Wardle’a Odpowiedź:

To słowo może sprawić, że pomyślisz o Ant-Manie. lub produkty przeciwstarzeniowe.

jest dzisiaj Wardle’a Dwuliterowa odpowiedź?

Tak!

Dzisiaj Wardle’a Jest to 5-literowe słowo zaczynające się na…

Dzisiaj Wardle’a Zaczyna się na literę R.

Zobacz też:

Masz obsesję na punkcie słów? Oto najlepsze gry słowne do grania w IRL.

jaka jest odpowiedź Wardle’a Dzisiaj?

To Twoja ostatnia szansa na zgadywanie, zanim ujawnimy dzisiejszą odpowiedź!

Proszę o werble!

rozwiązanie Wardle’a #612 to…

Rudy.

Nie smuć się, jeśli tym razem się nie uda. uroda Wardle’a Chodzi o to, że zawsze jest nowy do wypróbowania następnego dnia, a my wrócimy tutaj z bardziej pomocnymi wskazówkami i wskazówkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *