Wspornik NCAA 2024: Do druku Wspornik March Madness Rozstawienia turnieju ustalane są w daną niedzielę

Nareszcie nadeszły najlepsze trzy tygodnie w sporcie! Z 68 drużynami rozmieszczonymi w 14 lokalizacjach w całym kraju, March Madness organizuje turniej NCAA 2024, który rozpoczyna się we wtorek od zawodów First Four. Jesteś gotowy, my jesteśmy gotowi i wiemy, że będziesz chciał wydrukować swój nawias NCAA teraz, gdy wszystkie drużyny zostały wybrane.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​osiągnąłeś właściwe tempo. Pamiętaj, aby dodać tę stronę do zakładek, aby móc wydrukować dowolną liczbę drabinek turniejów NCAA. Poniżej znajdziesz wspornik do wydrukowania dla turnieju NCAA 2024, dzięki uprzejmości gospodarza March Madness: CBS Sports.

I nie zapomnij o regularnym meldowaniu się przez następne trzy tygodnie. CBS Sports zapewnia najbardziej wszechstronną relację z turnieju NCAA na całym świecie, zawierającą podglądy, typy, wskazówki, niezbędne statystyki, najświeższe wiadomości i analizy, filmy, które trzeba obejrzeć, podcasty i nie tylko.

Wsporniki tutaj! Wróć do swoich basenów i Dołącz do wyzwań dla mężczyzn i kobiet Aby zyskać szansę na wygranie nowych przejażdżek Nissanem Rogue i Final Four®!

CBS Sports oferuje wiele sposobów wyświetlania stojaka na wybranym urządzeniu i na pewno będziesz chciał to sprawdzić Dołącz do naszych gier z łukami Gdzie możesz rywalizować z publicznością lub utworzyć grupę w nawiasach, aby walczyć z rodziną, przyjaciółmi i/lub współpracownikami.

Ponieważ niedziela selekcji już trwa, oto kompletny przedział, w którym możesz wypełnić swoje typy, niespodzianki i typy Kopciuszka.

Kliknij tutaj aby Powiększ i wydrukuj pusty slajd z turnieju NCAA 2024.

Rozszerzona relacja z turnieju NCAA 2024 będzie dostępna przez całą niedzielną noc i przez cały tydzień na CBSSports.com i CBS Sports HQ, bezpłatnej usłudze strumieniowego przesyłania wiadomości działającej całą dobę, 7 dni w tygodniu, którą można oglądać na dowolnym urządzeniu do transmisji strumieniowej.

CBS Sports i TNT Sports połączą siły, aby zapewnić transmisję na żywo wszystkich 67 meczów turnieju NCAA 2024. Koszykówka oficjalnie rozpoczyna się we wtorek wieczorem w truTV, a finałowa czwórka rozgrywana jest w Dayton w stanie Ohio. Finałowa czwórka rozstawionych zawodników turnieju będzie miała szansę przedostać się do głównej ligi składającej się z 64 drużyn, a mecze pierwszej rundy rozpoczną się już za kilka dni.

READ  Astros wyprzedza Yankees w drugiej grze ALCS na Homerze Alexie Bregmanie. Czy Nowy Jork może odpowiedzieć?

Zdobądź każdy wybór, każdą grę, każde zdenerwowanie i wypełnij swój slajd z naszą pomocą! Odwiedź SportsLine już teraz, aby dowiedzieć się, które drużyny przełamią twoją drabinkę, a kto przebije siatkęa wszystko to na podstawie modelu, który w ciągu trzech z ostatnich pięciu lat pokonał ponad 92% graczy CBS Sports.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *