Wszystko, co wiemy o nagrodach Grammy 2024

Potraktuj to jako muzykę dla naszych uszu: ceremonia rozdania nagród Grammy 2024 już blisko!


Ceremonia wręczenia nagród, podczas której co roku honorowane są najlepsze utwory muzyczne, odbędzie się w niedzielę 4 lutego w Crypto.com Arena w Los Angeles i uświetnią ją występy ukochanych artystów, w tym Billie Eilish, Billy Joel i Joni Mitchell. Komik Trevor Noah będzie gospodarzem wydarzenia czwarty rok z rzędu, podczas którego SZA, Phoebe Bridgers, Olivia Rodrigo, Taylor Swift i inni będą walczyć o największe nagrody roku.


EW opowiedziało wszystko, co musisz wiedzieć o nagrodach Grammy 2024, w tym o tym, kto występuje, kto jest nominowany i jak możesz oglądać najważniejszy wieczór muzyczny.


Grammy.
Kurt Krieger/Corbis za pośrednictwem Getty Images


Kiedy odbędzie się ceremonia rozdania nagród Grammy 2024?

66. ceremonia wręczenia nagród Grammy odbędzie się w niedzielę 4 lutego o godzinie 20:00 czasu wschodniego w Crypto.com Arena w Los Angeles.Jak mogę obejrzeć program?

Ceremonia wręczenia nagród będzie transmitowana na żywo w CBS, ale abonenci Paramount+ Showtime będą mogli także transmitować wydarzenie na żywo i oglądać je ponownie na żądanie. Abonenci Paramount+ Essential będą mogli obejrzeć cały program następnego dnia.READ  She-Hulk: Lawyer in Law Review: The Lean, Green i Weird Valley Machine

Kto jest gospodarzem ceremonii rozdania nagród Grammy?

Komik i były Codzienny pokaz Gospodarz Trevor Noah będzie gospodarzem najważniejszego wieczoru muzycznego już czwarty rok z rzędu.Kto oferuje?

Lista utalentowanych prezenterów na ten rok nie została jeszcze ogłoszona.


SZA, Taylor Swift i Billie Eilish wśród nominowanych do nagrody Grammy 2024.
Anna Weber/Getty Images; Hector Vivas/TAS23/Getty Images; Billie Eilish/YouTube


Kto jest tegorocznym nominowanym?

SZA jest najczęściej nominowaną artystką w tym roku z ponad dziewięcioma nominacjami do nagrody Grammy po wydaniu jej uznanego albumu z 2022 r., SOS. Za nimi plasują się Phoebe Bridgers, Serban Genia i Victoria Monet z siedmioma skinieniami głowy, a za nimi plasują się Jack Antonoff, Jon Batiste, Boygenius, Brandi Clark, Miley Cyrus, Billie Eilish, Olivia Rodrigo i Taylor Swift, którzy zajmują trzecie miejsce miejsce. Z sześcioma nominacjami do nazwisk. Zobacz pełną listę nominowanych do nagrody Grammy 2024.Kto występuje?

Na wydarzeniu mają wystąpić Billy Joel, Joni Mitchell, SZA, Dua Lipa, Travis Scott, Billie Eilish, Burna Boy, Olivia Rodrigo i Luke Combs.


Sprawdź więcej od EW Zwycięzca nagrody, Zawiera ekskluzywne wywiady, analizy i nasze Podcast Poznaj wszystkie najważniejsze wydarzenia telewizyjne tego roku.


READ  „Sfrustrowana” gwiazda Indiany Jonesa, Karen Ellen Marion, odegrała niewielką rolę w zadawaniu losu


Powiązana zawartość:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *