WWE Vince McMahon jest przedmiotem dochodzenia w sprawie możliwych naruszeń w Sale for Endeavour

bliski sprzedaż Od WWE do Endeavour Group Holdings jest przedmiotem dochodzenia.

Felixa Uptona Ringside News poinformował we wtorek, że Ademi LLP, firma prawnicza specjalizująca się w sporach akcjonariuszy, ogłosiła, że ​​sprawdza, czy zarząd WWE otrzymał uczciwą i rozsądną cenę za sprzedaż.

Upton udostępnił komunikat prasowy:

Ademi LLP twierdzi, że perspektywy finansowe i perspektywy finansowe WWE są doskonałe, jednak transakcja wycenia akcje WWE na zaledwie 106 USD za akcję (przed wszelkimi zyskami po zamknięciu), przy czym Endeavour posiada 51% pakietu kontrolnego w nowej spółce, a obecni akcjonariusze WWE posiadają 49% Udział w nowej firmie Umowa transakcyjna bezzasadnie ogranicza konkurencyjne oferty WWE, nakładając znaczną karę, jeśli WWE zaakceptuje lepszą ofertę.

Badamy postępowanie zarządu WWE i czy (1) wypełniają oni swoje obowiązki powiernicze wobec wszystkich akcjonariuszy oraz (2) uzyskują uczciwą i rozsądną cenę za WWE.

Jordan Walenski CNN poinformowało w poniedziałek, że fuzja WWE z Endeavour Group, spółką macierzystą UFC, wyceniła UFC na 12,1 miliarda dolarów, a WWE na 9,3 miliarda dolarów. Po transakcji akcjonariusze Endeavour będą posiadać 51 procent nowej firmy, podczas gdy pozostałe 49 procent będzie należeć do akcjonariuszy WWE.

Vince McMahon pozostanie dyrektorem generalnym.

Valensky zauważył, że akcje WWE spadły o prawie 10 procent na początku handlu po zerwaniu wiadomości o transakcji.

Dostrój się do Ring Rust Radio, aby uzyskać wszystkie gorące tematy wrestlingowe. Obejrzyj najnowszy odcinek w odtwarzaczu poniżej.

Kliknij, aby rozwinąć rysunek…

READ  Kris Jenner w swojej reklamie na Super Bowl, przyszłym programie „Kardashians”: EKSKLUZYWNIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *