Wyciekłe zdjęcia Galaxy S23 Ultra i Plus ujawniają szczegóły projektu

publikacja holenderska Nowy telefon komórkowy Dzisiaj opublikowano nadchodzące zdjęcia, które wyciekły Samsunga Galaxy S23 Ultra I S23Plus. Rzekome rendery pokazują rozmieszczenie kamer, kolory i wygląd nowych flagowych telefonów, które Samsung ma ogłosić w przyszłym miesiącu.

Wydaje się, że S23 Ultra i Plus mają wspólną metalową ramę i szklaną pokrywę. Oba modele są dostępne w czterech kolorach: Phantom Black, Cotton Flower (Cream), Botanic Green i Misty Lilac (różowy lub lawendowy). Pasują do kolorów wyciekł W tym tygodniu wg WinFuture, co oznacza, że ​​wszystkie modele z serii S23 mają te same opcje kolorystyczne. W innych obszarach tył Ultra jest bardziej płaski niż jego poprzednik i zawiera pięć czujników aparatu. Ponadto trzy obiektywy S23 Ultra (prawdopodobnie główny, ultraszerokokątny i 10-krotny teleobiektyw) są większe niż pozostałe dwa. Boczne przyciski Ultra również znajdują się nieco niżej niż w jego poprzedniku.

Według plotek Ultra będzie wyposażony w główny aparat 200 MP, pierwszy w ofercie Galaxy. (Modele Standard i Plus powinny mieć 50 megapikseli.) Ponadto podobno Ultra ma lepszy autofokus i stabilizację niż jego poprzednik. Oczekuje się, że oba telefony będą działać Snapdragon 8 Gen 2 plastry na całym świecie, a Zmiana znanej strategii Samsunga Z procesorami Snapdragon w USA i chipsetami Exynos w Azji i Europie.

Samsung ogłosi wszystkie szczegóły podczas wydarzenia Galaxy Unpacked, które odbędzie się 1 lutego. Jednak firma już się otworzyła rezerwacje Dla Amerykanów oferuje kredyt w wysokości 50 USD, jeśli zamówisz w przedsprzedaży jeden smartfon Galaxy lub kredyt w wysokości 100 USD, jeśli zarezerwujesz go za pomocą Galaxy Book.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *