Według doniesień, koordynator obrony Alabamy, Pete Goulding, wyjeżdża do Ole Miss, aby przejąć tę samą rolę co Rebelianci.

USATSI

Alabama Koordynator obrony, Pete Goulding, odchodzi z programu, aby objąć to samo stanowisko Pani OluWedług wielu raportów. Golding zastąpi Chrisa Partridge’a, który w 2022 roku został awansowany do gry defensywnej.

38-letni Goulding był uważany za jednego z najlepszych asystentów nowicjuszy w futbolu uniwersyteckim, kiedy został zatrudniony w 2018 roku jako współobronny koordynator drużyny piłkarskiej. UTSA. Awansował na głównego koordynatora obrony w 2019 roku, ale obrona była niespójna pod jego okiem. przy stratach Tennessee I LSU W zeszłym sezonie Karmazynowy Przypływ stracił w sumie 84 punkty.

Teraz Golding będzie miał za zadanie odbudować obronę Ole Miss, która spadła na 75. miejsce w całkowitej obronie i 57. miejsce w punktacji obrony dla Partridge. Rebelianci stracili ponad 40 punktów w dwóch z ostatnich trzech meczów, w tym żenującą porażkę 42-25 z rąk Technik Teksasu w Texas Bowl.

Nowy ośrodek Goulding schodzi z kluczowego finału sezonu dla głównego trenera Alabamy, Nicka Sabana, który schodzi z jednego z najbardziej rozczarowujących odcinków od czasu objęcia kontroli nad programem. Tidepool przegrał wiele meczów w sezonach jeden po drugim po raz pierwszy w erze College Football Playoff i miał najgorszy rekord ocena SRS Od kampanii 10-3 w 2010 roku.

Wszystkie oczy w Tuscaloosa w Alabamie zwrócone są teraz na przyszłego koordynatora ofensywy, Billa O’Briena, który ukończył drugi rok programu po dołączeniu do Tide po siedmioletnim pobycie jako główny trener NFL. Sieć NFL Raporty wskazują, że O’Brien jest kandydatem na stanowisko koordynatora ofensywy New England Patriots, ale Saban może również zdecydować się na odejście od O’Briena, niezależnie od jego dwóch niespójnych kampanii.

Jak na ironię, Golding łączy siły z innym byłym asystentem Sabana, Lane Kevinem, w Ole Miss. Kiffin pełnił funkcję koordynatora ofensywy w latach 2014-16, ale ostatecznie opuścił drużynę przed meczem o mistrzostwo kraju, aby objąć posadę głównego trenera w FAU.

READ  Johnny Gomez z Red Sox pokonuje Wielki Szlem Trevor Story

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *