Wyciekły nowe stroje Detroit Lions: czarne koszulki bez pleców

On gra

Cóż, nowe stroje Detroit Lions są już dostępne, ale przybycie nie błyszczało zbyt wiele z powodu wycieku.

Pierwotnie nowe stroje drużyny Lions miały zostać opublikowane w czwartek wieczorem, ale w Internecie pojawiły się w czwartek rano. Mundur Trzech Lwów to niebieski, biały i czarny Honolulu na przemian z niebieskimi literami.

Lions będą mieli dwie różne opcje spodni, które można wykorzystać w nowych koszulkach.

Czarne stopy A Alternatywne czarne mundury w 2005 roku Ostatni raz nosiłam ją w 2007 roku.

Głębokie nurkowanie: Jak Detroit Lions zdobyli swoje słynne niebieskie mundury Honolulu

Zespół Lions był jednak gotowy na przeciek: kilka minut później ich zespół społecznościowy opublikował nagrane wcześniej wideo z defensywnym obrońcą Aleemem McNeilem.

Mając na sobie nową niebiesko-srebrną koszulkę Honolulu, wściekły McNeil powiedział: „Ktokolwiek ujawnił wideo munduru, doceniamy to. Doceniamy, że zrujnowałeś całą ciężką pracę, którą włożyliśmy. Film będzie wkrótce”.

Próbny draft NFL 4.0 Detroit Lions trzymają się OL; Kto wymieniłby Michigan QB JJ McCarthy?

Następnie The Lions wydali drugi film zatytułowany „Inside the Job?” Pomocnik Jared Goff żartuje, że musiał zrobić zdjęcie czarnej koszulki, aby „wyciekło to na Twittera”.

Teraz datę oficjalnego zaprezentowania nowych wątków przez Lions ustalono na czwartek.

Zespół Lions ostatni raz zaktualizował swoje stroje w 2017 r., kiedy usunęli czarną lamówkę i wprowadzili stalowoszarą alternatywę „Color Rush”. Prezes zespołu Rod Wood powiedział wówczas, że głównym powodem całkowitego przeprojektowania strojów drużyny Lions było usunięcie czerni ze schematu kolorów, ale upierał się, że nie chodzi tu o usunięcie ostatecznych pozostałości po epoce Matta Milne’a.

READ  Mike Trout z The Angels ma kontuzję nadgarstka i czeka na wyniki badań

„To już minęło i myślę, że się cieszymy, że to zniknęło” – Wood powiedział w 2017 roku o usunięciu czarnego.

Nowe stroje na rok 2024 zawierają logo Nike na rękawach zamiast naszywki „WCF”, która była noszona na ramionach strojów drużyny Lions przez ostatnią dekadę, ku pamięci zmarłego w 2014 roku byłego właściciela Williama Claya Forda. powiedzieli w marcu, że uhonorują Forda w inny sposób.

„Podejdziemy do tego trochę inaczej” – powiedział Wood. „Nie będę mówił o tym, jak dokładnie będzie to wyglądać, ale zostanie uhonorowane, ale nie w taki sam sposób, jak to było w obecnym mundurze”.

Sheila Ford Hamp, córka Forda, przejęła obowiązki głównego właściciela od swojej matki Marty w 2020 roku.

Nowa książka: Świętuj wyjątkowy sezon Lions dzięki naszej nowej książce pamiątkowej: „Od męstwa do chwały: epicka historia renesansu Detroit Lions 2023”. Zamów teraz Odwiedzając Lions.PictorialBook.com Aby zabezpieczyć swoją kopię!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *