Wyciekły trzy lutowe tytuły Xbox Game Pass

W lutym wyciekły trzy gry z oferty Xbox Game Pass.

według Delabs Użytkownik Billbil-kun, który ma na swoim koncie ujawnianie gier, które trafią do usługi subskrypcji przed ich publicznym potwierdzeniem, w tym miesiącu zobaczy remakei Resident Evil 3, Madden 24 (za pośrednictwem EA Play) i PlateUp, które dołączą w tym miesiącu do Game Pass.

Włączenie gry Madden kontynuuje tradycję EA, zgodnie z którą co roku Madden jest dodawany do katalogu EA Play w tygodniu poprzedzającym Super Bowl, który odbędzie się w niedzielę.

Billbil-kun twierdzi również, że oficjalne ogłoszenie lutowych gier w ramach Xbox Game Pass nastąpi jeszcze dzisiaj.

Persona 3 Reload była pierwszą grą, która dołączyła do Game Pass w lutym, a styczniowe tytuły Xbox Game Pass obejmowały Palworld, That's Who Remain, Turnip Boy Robs a Bank i F1 23.

Microsoft zasugerował niedawno, że bada możliwość oferowania dostępu do transmisji strumieniowej Xbox Game Pass w zamian za oglądanie reklam.

Microsoft udostępni szczegóły dotyczące swojej „wizji przyszłości Xboxa” w przyszłym tygodniu po doniesieniach, że firma zdecydowała się wypuścić więcej swoich gier na konkurencyjne platformy.

W weekend twierdzono, że nadchodząca gra Bethesdy Starfield i Indiana Jones and the Great Circle może zostać wydana na PS5, oprócz wcześniej plotkowanych portów Hi-Fi Rush i Sea of ​​Thieves na konsole Sony i Nintendo Switch.

W poniedziałek pogłoski te nasiliły się, gdy Microsoft rzekomo rozważał wprowadzenie serii Gears of War również na PlayStation.