Wydano nową piosenkę Keshy „Joyride”: posłuchajcie

Kesha świętuje wolność i sprawiedliwość dla wszystkich, wydając z okazji Dnia Niepodległości swój nowy singiel „Joyride” – pierwszą piosenkę gwiazdy od czasu rozwiązania jej kontraktu z Kemosabe Records w grudniu.

Utwór, wydany wczesnym rankiem w czwartek (4 lipca), jest gotowy na lato i przedstawia Keshę powracającą do swojego charakterystycznego elektronicznego popu z pierwszej dekady XXI wieku, jednocześnie podkreślając swoje prawo do brania dokładnie tego, czego chce, bez udawania uśmiechu. „Nawet nie próbuj mi nic dawać/Zasłużyłem na prawo, żeby być taki. Fajna przejażdżka, fajna przejażdżka/Po prostu szukam dobrej zabawy dziś wieczorem” – śpiewa w rytm nocnego klubu.

37-letnia piosenkarka i autorka tekstów nie wydała żadnego albumu od 2023 roku Zamówienie gagowe, co było jej ostatnim wydawnictwem kontraktowym z Kemosabe. To także jej pierwszy projekt od czasu zakończenia prawie dziesięcioletniego procesu o zniesławienie z założycielem marki, doktorem Luke’em, którego oskarżyła w 2014 roku o molestowanie seksualne, fizyczne i emocjonalne.

„Nie czułam się tak wolna, odkąd skończyłam 18 lat” – napisała Kesha w grudniowym poście na TikToku, wkrótce po pierwszym ogłoszeniu zakończenia umowy.

Piosenkarka „We R Who We R” przez kilka dni przed premierą drażniła się z „Joy Ride”, jak podzieliła się Kamperowe filmy Nosi czerwoną sukienkę na stacji benzynowej, aby promować piosenkę. W jednym z postów ujawniono, że utwór zaprezentował m.in „Kesha Records”.

Muzyk dał także piosenkę „Joyride” Debiut na żywo Przed oficjalnym przyjazdem w sobotę (29 czerwca) zaśpiewała piosenkę swoim fanom w Nowym Jorku. „Dobra wiadomość: jestem całkowicie wolną kobietą. Czy wiesz, co chcę robić? W pewnym sensie chcę zagrać moją pierwszą piosenkę od prawie 20 lat… jako całkowicie wolna kobieta” – powiedziała przed rozpoczęciem utworu .

Poniżej możesz obejrzeć utwór „Joyride” Keshy.

READ  Odtworzenie programów Warner Bros. Discovery Pipeline dla scenarzystów i reżyserów — The Hollywood Reporter
Naklejka z YouTube'a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *