Wynik Buccaneers vs Chiefs: aktualizacje na żywo, statystyki meczów, najważniejsze wydarzenia, transmisje „Sunday Night Football”

Trwa czwarta edycja Sunday Night Football, w której Tom Brady i drużyna Tampa Bay Buccaneers goszczą Patricka Mahomesa i Kansas City Chiefs. Gra prawie musiała zostać przeniesiona na neutralną stronę ze względu na potencjalne zniszczenia spowodowane huraganem Ian, ale zamiast tego gra się w Tampie, która na szczęście uniknęła najgorszego sztormu.

Obie drużyny odrabiają pierwsze porażki w sezonie i ostatnio zanotowały kilka rozczarowujących ofensywnych występów. Który z nich może powrócić w tym meczu – jeśli w ogóle – odegra kluczową rolę w wyłonieniu zwycięzcy. The Bucs wciąż borykają się z różnymi kontuzjami, które mogą im utrudnić życie, ale mają też najlepszą obronę w lidze, co powinno utrudnić Kansas City.

Więc który rozgrywający może przywrócić jego drużynę do formy? Dowiemy się wkrótce. W międzyczasie zamknij go na naszym blogu na żywo przez cały wieczór, ponieważ będziemy Cię na bieżąco informować o statystykach, wynikach i najciekawszych momentach.

Jak zobaczyć

Data: niedziela, 2 października | Czas: 20:20 ET
Lokalizacja: Stadion Raymond James (Tampa)
TELEWIZJA:
NBC | Strumień: fuboTV (Spróbuj za darmo)
Podążać: Aplikacja sportowa CBS
Sprzeczności: Buccaneers -1, 45,5 (dzięki uprzejmości Caesars Sportsbook)

READ  Tajna Służba zapewniła GI wymianę tekstów po prośbie o wiele rekordów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *