Wynik Vikings vs. Giants: aktualizacje na żywo, statystyki meczów, najciekawsze momenty i analizy gry dzikiej karty NFL Playoff 2023

MINNEAPOLIS – Transmitujemy na żywo ze stadionu US Bank Stadium, gdzie Wikingowie podejmują Giants trzy tygodnie po tym, jak ledwo pokonali innych rywali NFC w Wigilię. Kirk Cousins ​​​​i spółka byli w tym roku prawie perfekcyjni u siebie, publikując rekord 8-1 w Minnesocie wchodząc do gry. Ale Nowy Jork okazał się jednym z najpotężniejszych zespołów na konferencji, ponieważ ulepszony Daniel Jones poprowadził pierwszy bieg play-off w swojej karierze.

Obie drużyny radziły sobie w trudnych sytuacjach pod okiem swoich pierwszorocznych trenerów. Kevin O’Connell rozsądnie utrzymywał piłkę w pobliżu Justina Jeffersona, a fizyczność Briana DaPaula powaliła Giants na atak. Teraz nadszedł czas, aby jeden z nich poszedł do domu, a drugi ruszył dalej.

Pół dekady po Minneapolis Miracles, która drużyna lepiej nadaje się do kontynuowania swojej cudownej podróży? Tak czy inaczej, powinieneś oglądać telewizję. Zapewniamy Ci wsparcie tutaj, prosto ze strony wydarzenia, dzięki aktualizacjom na żywo i analizom.

Jak oglądasz

Data: niedziela 15 stycznia | czas: 16:50 czasu wschodniego
Lokalizacja: Stadion US Bank (Minneapolis, Minnesota)
telewizja:
Lis | Strumień: fuboTV (Wypróbuj za darmo)
Nieprzerwany: Aplikacja CBS Sports
Perspektywa: Wikingowie -3, O/U 48 (dzięki uprzejmości Caesars Sportsbook)

READ  Broncos vs Chargers wynik: Aktualizacje na żywo, statystyki meczowe, skróty i transmisje na żywo dla 'Monday Night Football'

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *