Wyzdrowiono piątą ofiarę zawalenia się mostu Baltimore Key

Piąta osoba została wydobyta po zawaleniu się mostu Francisa Scotta Key Bridge w Baltimore.

Władze podały, że w środę odnaleziono ciało Miguela Angela Luny Gonzaleza, lat 49, z Glen Burnie w stanie Maryland.

Połączone zespoły ratownicze poinformowały, że ich załogi zlokalizowały już jeden z pojazdów budowlanych, który zaginął w marcu po zawaleniu się mostu, i powiadomiły policję stanu Maryland.

Urzędnicy powiedzieli, że policja Urzędu Transportu stanu Maryland i FBI odnalazły ciało Gonzaleza w czerwonej ciężarówce.

„Zobowiązujemy się kontynuować wysiłki zmierzające do odzyskania zdrowia, mając jednocześnie świadomość, że za każdą osobą zaginioną w tej tragedii stoi kochająca rodzina” – powiedział nadinspektor policji stanu Maryland, płk Roland L. Butler Jr. stwierdził w oświadczeniu. „Wraz z naszymi partnerami lokalnymi, stanowymi i federalnymi prosimy wszystkich, aby przekazali rodzinom najgłębsze wyrazy współczucia i wsparcia w tym trudnym czasie”.

Wcześniej odnaleziono ciała Alejandro Hernandeza Fuentesa (35 l.), Dorliana Roniala Castillo Cabrery (26 l.) i burmistrza Yasira Suazo-Sandovala (38 l.). Władze nie ujawniają nazwiska czwartej ofiary, której ciało odnaleziono w zeszłym miesiącu na prośbę rodziny.

READ  Rozpoczęcie sezonu 2022 NFL: statystyki, porady i informacje, które każdy fan powinien zapamiętać w pierwszym tygodniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *