Xbox Indie Show: Jak obejrzeć dzisiejsze specjalne wydarzenie ID@Xbox – przewodnik

Być może przegapiliście ogłoszenie z zeszłego tygodnia specjalnej oferty ID@Xbox Showcase pod koniec kwietnia, a dzisiejszy dzień rzeczywiście nam się przydarzył! Najnowszy Xbox Indie Showcase już za kilka godzin i powinien dostarczyć nam wielu rewelacji.

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, które musisz wiedzieć na temat Xbox Indie Showcase w kwietniu 2024 r.:

Xbox Indie Show: godzina rozpoczęcia

Prezentacja ID@Xbox Indie Showcase odbywa się w 29 kwietnia 2024 r W 10:00 PT / 13:00 ET / 18:00 GMT.

Na podstawie wydarzeń z przeszłości spodziewamy się, że zajmie to łącznie około 60–90 minut.

Prezentacja Xbox Indie: Jakie gry zostaną uwzględnione?

Jak zwykle nie powiedziano nam z wyprzedzeniem wszystkiego, co będzie widoczne na kwietniowej wystawie ID@Xbox Showcase, ale Microsoft podał już niektóre nazwiska — na przykład nadchodzące tytuły z usługi Game Pass Lochy Hinterberg I 33 Nieśmiertelni.

Jest szansa się od nich uczyć więcej Tytuły Xbox Game Pass także na rok 2024, więc miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie!

„Oprócz epickich zwiastunów, nowej rozgrywki i nowych odkryć, serial będzie zawierał nowe szczegóły na temat nadchodzących gier, takich jak Lochy Hinterberg, 33 Nieśmiertelni, Zaginione nagrania: Bloom i RageI wiele innych rzeczy.”

Xbox Indie Show: jak oglądać

Prezentację ID@Xbox Indie Showcase z kwietnia 2024 r. możesz oglądać w kilku lokalizacjach, w tym na kanałach IGN w serwisie YouTube i Twitch. Będziemy także prowadzić edycję YouTube na Pure Xbox, gdzie udostępnimy pokój rozmów, dzięki czemu będziesz mógł rozmawiać na żywo z innymi członkami PX podczas wydarzenia! Wkrótce zauważysz to na stronie głównej.

READ  MSI wypuszcza GeForce RTX 4090 SUPRIM X CLASSIC

Jeśli nie chcesz oglądać całej transmisji, podsumujemy także wszystko, co ogłoszono w trakcie programu, więc możesz mieć pewność, że niczego nie przeoczysz. Miejmy nadzieję, że jeszcze dziś ujawnimy trochę niezależnej zabawy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *