Xbox Series X/S uruchamia się trochę szybciej

Czasy uruchamiania konsoli Xbox Series X/S

Xbox Series X/S naprawdę działa niesamowicie szybko, ale okazuje się, że mógłby działać jeszcze szybciej. Microsoft testuje teraz krótsze animacje startowe, aby umożliwić graczom wykorzystanie tej prędkości i odzyskanie cennych sekund swojego życia. To skromne ulepszenie wielkiego schematu rzeczy, ale świetny przykład magii nowej generacji konsol.

Zmiana została po raz pierwszy zauważona przez niejawnych testerów Xbox, którzy mogą uzyskać dostęp do aktualizacji, zanim zostaną opublikowane na żywo komukolwiek innemu, Uwagi krawędź. Następnie Josh Muncie, dyrektor ds. zintegrowanego marketingu konsoli Xbox, potwierdził aktualizację na Twitterze. Zespół pracował nad stworzeniem krótszej animacji rozruchu, która skróciłaby czas startu o połowę. Możesz zobaczyć różnicę przed i po na powyższym filmie.

Najszybsze czasy nie są zarezerwowane dla Xbox Series X i S. Xbox One ostatniej generacji to Rozpocznij też szybciej. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że większość użytkowników prawdopodobnie nie zauważy różnicy, chyba że utrzyma konsole w trybie oszczędzania energii lub często ma powód, aby je wyłączyć. W przeciwnym razie seria X/S zawsze będzie w trybie gotowości, z którego można wyjść w ciągu kilku sekund.

Jest to jednak rodzaj dodatkowej aktualizacji, która idzie w parze z ogólną szybkością nowej generacji sprzętu do gier. Szybkie czasy ładowania są świetne, ale uruchamianie ekranu głównego i szybsza nawigacja są jeszcze lepsze. Smartfony nauczyły mnie zwracać uwagę złotej rybki i bardzo doceniam wszelkie innowacje, które zmniejszają tarcia między poleceniem urządzenia, a faktycznym wykonaniem tego.

Easier to find z PS5była seria S w szczególności Sprzedawaj jak gangi Przez pierwsze półrocze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *