Xiaomi pokazuje, jak mógłby wyglądać składany, gdyby Samsung miał konkurencję

The Xiaomi Mix Fold 2 Uruchomiony w Chinach w ciągu kilku dni Samsung ogłosił Dzięki składanym słuchawkom nowej generacji Xiaomi chce zyskać przewagę nad konkurencją dzięki smuklejszym projektom, większym wyświetlaczom i bardziej przystępnym cenom.

Mix Fold 2 ma wiele ulepszeń w stosunku do oryginału Mi Mix Fold Wydany w zeszłym roku poza porzuceniem marki Mi. The Fold 2 jest zasilany przez najnowszy flagowy chipset Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 SoC, z 12 GB pamięci RAM i wieloma opcjami pamięci masowej od 256 GB do 1 TB. Posiada ulepszony zawias i jest dostępny w kolorze złotym lub czarnym.

Jeśli chcesz wiedzieć, czy Xiaomi Mix Fold 2 dobrze prezentuje się w czerni.
Obraz: Xiaomi

Po złożeniu otrzymujesz 6,56-calowy zewnętrzny wyświetlacz OLED (2520 x 1080) o wyższym współczynniku proporcji 21:9 i 8,02-calowy wyświetlacz wewnętrzny LTPO 2.0 (2160 x 1914), oba nieco większe niż Samsung. Galaxy Z Fold 4 ma 6,2-calowy zewnętrzny wyświetlacz OLED (2316 x 904) i 7,6-calowy (2176 x 1812) wyświetlacz wewnętrzny OLED. Oba są wyświetlaczami Mix Fold 2 pracującymi z częstotliwością 120 Hz i jasnością 1000 nitów. Wyświetlacz zewnętrzny jest chroniony najnowszymi (i wytrzymałymi). Szkło Corning Gorilla VictusPodczas korzystania z głównego składanego wyświetlacza Strzał bardzo cienkie szkło Podobny do tego, czego używa Samsung.

Składany Xiaomi ma potrójną konfigurację aparatu z podstawowym 50-megapikselowym aparatem, 13-megapikselowym ultrawide i ośmiomegapikselowym teleobiektywem z 2-krotnym zoomem optycznym. Z przodu znajduje się również 20-megapikselowy aparat do dziurkowania do selfie.

Xiaomi Mix Fold 2 jest widoczny z tyłu po otwarciu

Xiaomi Mix Fold 2 widziany od tyłu po złożeniu.
Obraz: Xiaomi

Ogłoszenie Xiaomi pojawia się później Samsung wypuścił dwa własne składane urządzenia Środa – Czw Galaxy Z Klapka 4 I to Złożenie Galaxy Z 4 – Jeśli Mix Fold 2 zostanie kiedykolwiek wysłany na rynki poza Chinami, stworzy to bardzo potrzebną konkurencję na rynku składanym. Jednym ze sposobów, w jaki Xiaomi próbuje wyprzedzić swoich koreańskich rywali, jest to, że Xiaomi Mix Fold 2 twierdzi, że jest „najcieńszym składanym telefonem na świecie”. Mając zaledwie 5,4 mm, goli o prawie 15 procent grubość 6,3 mm Samsung Galaxy Z Fold 4.

To nie tylko konkurencja dla światła słonecznego i skalowania urządzeń, chociaż flagowa oferta Samsunga obejmuje przydatny tryb Flex (termin Samsunga dla aplikacji, które automatycznie dopasowują się do złożonego ekranu) i wodoodporność IPX8, dwie funkcje, których brakuje Xiaomi Mix Fold 2. Jednak pojemność baterii 4500 mAh Xiaomi jest wciąż większa niż bateria 4400 mAh w Samsung Z Fold 4. Mix Fold 2 obsługuje szybkie ładowanie przewodowe o mocy 67 W, które według marki może osiągnąć pełne naładowanie w 40 minut. Podczas gdy Z Fold 4 obsługuje tylko szybkie ładowanie 25 W, Samsung twierdzi, że słuchawka może osiągnąć nawet 50 procent pojemności baterii w ciągu 30 minut.

Xiaomi Mix Fold 2 był w połowie otwarty

Tryb Flex firmy Samsung nie ma rywala, więc nie będziesz chciał trzymać telefonu w połowie otwartego w ten sposób.
Obraz: Xiaomi

Obecnie Xiaomi Mix Fold 2 można kupić tylko w Chinach i nie ma żadnych ogłoszeń, kiedy telefon pojawi się na innych rynkach. Cena modelu podstawowego o pojemności 256 GB wynosi 8999 CNY (około 1300 USD). 13 999 CNY (ponad 2000 USD) Samsung prosi o wersję 256 GB swojego Z Fold 4 w kraju.

Jeśli te ceny dotyczą wydania międzynarodowego, to Samsung może Wreszcie Niektóre fałdy stają w obliczu ostrej konkurencjiZwłaszcza na rynkach wrażliwych na ceny, takich jak Indie, gdzie Xiaomi jest już numerem 1 pod względem udziału w rynku, a Samsung spadł na czwarte miejsce, Według ITC.

READ  Zełenski mówi, że przeciwko Rosji trwają działania kontrofensywne Wiadomości z wojny rosyjsko-ukraińskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *