Zajrzyj do drogiego wiejskiego domu Ukrainy Wiktora Medwedczuka

  • Ukraina poinformowała w tym tygodniu, że skonfiskowała partię aktywów należących do prorosyjskiego biznesmena Wiktora Medwedczuka.
  • Seria zdjęć z 2014 roku przedstawiająca wiejski dom uwydatniła ogromne bogactwo polityka.
  • Obiekt wyposażony jest w kryty basen, salę bilardową oraz sztuczne jezioro.

Wiktor MedwedczukUkraiński biznesmen, który ma bliskie stosunki z rosyjskim prezydentem Władimirem Putinem, ma bardzo zły, okropny, niezbyt dobry, bardzo zły tydzień.

Wtorek, Prorosyjski polityk został aresztowany przez siły ukraińskie Po ucieczce z aresztu domowego za zdradę na początku tego roku. Prezydent Wołodymyr Zełenski udostępnił zdjęcie Medwedczuka zesztywniałego i zakutego w kajdanki. kabel jako dowód jego aresztowania.

Następnie w czwartek Ukraińskie władze poinformowały, że skonfiskowały mienie MedwedczukaObejmuje 23 domy, 32 mieszkania, 30 działek, 26 samochodów i jeden jacht.

W ciągu ostatnich trzech dekad Medwedczuk wykorzystał swoją bliską relację z Putinem – ojcem chrzestnym najmłodszej córki Medwedczuka – aby stać się jednym z najpotężniejszych polityków na zapleczu Ukrainy, a także jednym z najbogatszych na Ukrainie. Według Forbesa jest wyceniana na 620 milionów dolarów.

Uważano nawet, że Medwedczuk jest najlepszym wyborem Rosji jako następca Zełenskiego jako marionetkowego przywódcy Kremla na Ukrainie, gdyby Kijów upadł po inwazji.

Kreml w środę Zrezygnowano z oferty Ukrainy wymiany Medwedczuka na ukraińskich jeńcówPodobno zerwał więzi z uwięzionym miliarderem.

Jednak zdjęcia z odległych dni podkreślają luksusowe życie, jakie kiedyś żył Medwedczuk.

READ  Xi w Chinach: nie ma powodu, aby zmieniać formułę „jeden kraj, dwa systemy” w Hongkongu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *