Zasady NFL dotyczące nadgodzin pod kontrolą po tym, jak szefowie znokautują rachunki w dzikiej grze playoff

ten Kansas City Chiefs„wspaniała porażka w godzinach nadliczbowych” Rachunki bawole w niedzielę fani NFL chcieli zmienić zasady na następny sezon i nie tylko.

Szefowie zostali nagrodzeni piłką nożną jako pierwsi dzięki rzutowi monetą. Zasady dogrywki określają, czy drużyna posiadająca posiadanie piłki jako pierwsza zdobędzie przyłożenie, wtedy jest zwycięzcą. Patrick Mahomes znaleziony Travis Kelce za zwycięskie przyłożenie, a rachunki i Josh Allen nigdy nie dostał piłki.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

Rozgrywający Kansas City Chiefs Patrick Mahomes świętuje z fanami, gdy schodzi z boiska po meczu piłki nożnej NFL play-off rundy dywizji przeciwko Buffalo Bills, niedziela, styczeń. 23, 2022, w Kansas City w stanie Missouri. Szefowie wygrali 42-36 w dogrywce.
(Zdjęcie AP / Colin E. Braley)

Fani NFL obserwujący mecz wypowiadali się w mediach społecznościowych, domagając się zmiany zasad, zwłaszcza że Allen miał cztery podania przy przyziemieniu i odmówiono mu obalenia ze względu na zasady dotyczące nadgodzin.

Gdyby Kansas City kopnął cel z pola, Buffalo odzyskałby piłkę, aby spróbować zremisować mecz lub zdobyć przyłożenie dla zwycięstwa.

W ostatnich dwóch minutach regulaminu Bills and Chiefs rzucili się na cios za ciosem.

Najpierw Allen znalazł Gabriela Davisa na 27 jardów podania przyziemienia i zakończył dwupunktową konwersję, aby przejść 29-26 z 1:54 pozostałym w grze. To było zdecydowanie za dużo czasu dla Mahomesa i Chiefs.

Mahomes znalazł Tyreek Hill pośrodku i pobiegł do strefy końcowej, dając obronie Billa znak pokoju w drodze do wyniku. Przepustka przy przyziemieniu z 64 jardów postawiła Chiefs z powrotem na 33-26.

Allen nie skończył.

SZEFOWCY POKONAJĄ KONTAKT W EPICKIEJ GRZE PLAYOFF, SPOTYKAJĄ SIĘ BENGALI W MISTRZOSTWACH AFC

Poprowadził sześcioplay, 75 jardów jazdy w 49 sekund, aby dać Buffalo prowadzenie z powrotem. Znalazł Davisa szeroko otwartego w strefie końcowej na przyłożenie z 19 jardów. Billy osiągnęły przewagę 36-33 na 13 sekund przed końcem meczu.

READ  Sondaż wyjściowy wyborców w New Hampshire pokazuje, jak Trump wygrał prawybory Republikanów w 2024 roku

Jednak dla Mahomesa to za dużo czasu.

Szeroki odbiornik Buffalo Bills Gabriel Davis (13) świętuje z kolegą z drużyny Stefonem Diggsem (14) po zdobyciu podania na przyłożenie na 19 jardów podczas drugiej połowy meczu play-off rundy dywizji NFL przeciwko Kansas City Chiefs, niedziela, styczeń.  23, 2022, w Kansas City w stanie Missouri.

Szeroki odbiornik Buffalo Bills Gabriel Davis (13) świętuje z kolegą z drużyny Stefonem Diggsem (14) po zdobyciu podania na przyłożenie na 19 jardów podczas drugiej połowy meczu play-off rundy dywizji NFL przeciwko Kansas City Chiefs, niedziela, styczeń. 23, 2022, w Kansas City w stanie Missouri.
(Zdjęcie AP / Ed Zurga)

Znalazł Hilla i Kelce na drodze, aby dostać się na pozycję, aby dać Harrisonowi Butkerowi szansę na remis. Butker przybił 49-jardowe pole, aby wprowadzić mecz w dogrywkę.

Mahomes ukończył 33-na-44 z 378 mijanymi jardami i trzema podaniami przyziemienia. Miał przyłożenie do Hill, Kelce i Byron Pringle.

Allen zakończył z 329 podającymi jardami z czterema podaniami przyziemienia. Każde z jego przyziemienia trafiło do Davisa, który zakończył ośmioma chwytami na 201 jardów.

Kibice oglądają z trybun w dogrywce mecz futbolowy play-off NFL pomiędzy Kansas City Chiefs i Buffalo Bills, niedziela, styczeń.  23, 2022, w Kansas City w stanie Missouri.  Szefowie wygrali 42-36.

Kibice oglądają z trybun w dogrywce mecz futbolowy play-off NFL pomiędzy Kansas City Chiefs i Buffalo Bills, niedziela, styczeń. 23, 2022, w Kansas City w stanie Missouri. Szefowie wygrali 42-36.