Zdezorientowany Biden błąka się za podium, wpatrując się w podłogę, gdy przemawia król Jordanii

Polityka


Prezydent Biden wydawał się zdezorientowany, chodząc w poniedziałek w tę i z powrotem za królem Jordanii Abdullaha II, najwyraźniej niepewny, gdzie stanie przed uwagami króla.

Biden (81 l.) powiedział królowi po powitaniu go w Białym Domu: „Wasza Wysokość, do was”.

Gdy Abdullah przygotowywał się do wygłoszenia przemówienia, prezydent przeszedł za nim i zza podium, wpatrując się w ziemię, jakby szukał znaku wyznaczającego właściwe miejsce do stanięcia.

Biden zmieniał dwie różne pozycje, zanim zdecydował się na to, co początkowo było jego pierwszym wyborem, czyli na lewo od Abdullaha i przed flagą Jordanii.

Wahanie prezydenta zdawało się rozgniewać króla, który w pewnym momencie obejrzał się przez lewe ramię, spodziewając się zobaczyć Bidena, ale go tam nie było.

„Zmieniłeś strony” – powiedział Biden, po czym przeszedł na lewą stronę teraz uśmiechniętego króla.

Rekwizyt ustawia pudełko jabłek dla króla Jordanii Abdullaha II (w środku), gdy on i prezydent USA Joe Biden wygłaszają przemówienia podczas konferencji prasowej 12 lutego 2024 r. w Białym Domu. Chris Kleponis/Pool/EPA-EFE/Shutterstock

Ostatni epizod zamieszania na scenie u Bidena ma miejsce kilka dni po tym, jak specjalny prokurator Robert Hoare zdecydował się nie zalecać postawienia prezydentowi zarzutów karnych w związku z posługiwaniem się przez niego tajnymi dokumentami Białego Domu, po części dlatego, że ława przysięgłych może postrzegać Bidena jako „starca z… słabym pamięć.

Z raportu Hoare’a wynika, że ​​Biden nie był w stanie przypomnieć sobie lat spędzonych na stanowisku wiceprezydenta Baracka Obamy ani chwili śmierci jego zmarłego syna, Beau Bidena.

RNC Research, konto X prowadzone przez Republikański Komitet Narodowy, wykorzystało ten błąd. Wytnij wideo Z podpisem: „Biden: Co mam zrobić? Gdzie ja idę?”

Król Jordanii Abdullah II i prezydent USA Joe Biden podają sobie ręce po wygłoszeniu swoich uwag po spotkaniu w Białym Domu w Waszyngtonie, 12 lutego 2024 r.
Chrisa Kleponisa/UPI/Shutterstock

„Świat śmieje się ze Stanów Zjednoczonych” – powiedział Andrew Giuliani, były urzędnik administracji Trumpa i syn byłego burmistrza Nowego Jorku. Napisane w dniu XI udostępniaj migawki z tego dziwnego momentu.

READ  Zajęcie przez USA statku z ropą spowodowało zajęcie irańskiego tankowca

„Nie oceniaj go po bystrości umysłu. Oceniaj go po umiejętności załatwiania spraw, na przykład stania tam, gdzie jest taśma i robienia tego po prawej stronie zaproszonego gościa” – zażartował prezenter radiowy i strateg polityczny Malik Abdul. Zauważone na X.

Wśród kilku znalazł się Steve Fleisch, golfista biorący udział w PGA Champions Tour

„Wstyd im. „To znęcanie się nad osobami starszymi” – oskarżył Flesch.

Niektórzy w mediach społecznościowych bronili Bidena, twierdząc, że incydent nie był aż tak alarmujący.

„Wiek Bidena jest niepokojący, ale jest bardzo jasne, że szuka miejsca na podłodze dla ujęcia z kamery” – powiedział użytkownik X, Josh Fields Potwierdził. „Zwykle kładą kawałek taśmy na podłodze. Robią to w filmach, sztukach teatralnych, telewizji, drukach itp. Widziałem inne rzeczy związane z rzeczywistością i to nie jest jeden z nich.

Prezydent USA Joe Biden przemawia po spotkaniu w Białym Domu w Waszyngtonie, 12 lutego 2024 r.
Chrisa Kleponisa/UPI/Shutterstock

Badania opinii publicznej przeprowadzane w zeszłym roku niezmiennie wykazują, że zdecydowana większość wyborców obawia się, czy Biden będzie w stanie sprawować urząd psychicznie.

obecnie, 86% Amerykanów Według sondażu ABC News/Ipsos przeprowadzonego w niedzielę po opublikowaniu raportu Hoare’a Biden jest „za stary”, aby zostać prezydentem, a 62% stwierdziło, że to samo dotyczy byłego prezydenta Donalda Trumpa, który stara się kandydować (77 l.). przeciwko niemu. Bidena w listopadowych wyborach.

https://nypost.com/2024/02/12/news/confused-biden-wanders-behind-podium-stares-at-the-floor-as-jordanian-king-speaks/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign =lokalizacja%20przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *