Parada wodzów podczas Super Bowl z okazji Walentynek

Fani drużyny Kansas City Chiefs będą mogli w środę okazać swoją miłość mistrzom Super Bowl LVIII podczas parady walentynkowej lokalnymi ulicami.

Jak ogłosili w poniedziałek organizatorzy, parada zwycięstwa rozpocznie się w centrum miasta o godzinie 11:00 czasu lokalnego i potrwa około 90 minut. Trasa parady rozpocznie się przy 6th Street i Grand Boulevard i będzie kierować się na południe, w stronę Union Station.

Po paradzie odbędą się przemówienia zawodników, trenerów oraz prezesa i dyrektora generalnego drużyny Clarka Hunta przed Union Station około godziny 12:45.

Jeszcze w tym roku Chiefs mają tradycyjnie udać się do Białego Domu i sprawdzić, czy Taylor Swift, najsłynniejsza fanka zespołu, dołączy do nich.

Zapytana na poniedziałkowej konferencji prasowej, czy gwiazda popu mogłaby być „plusem”, kiedy przybędzie do Białego Domu, aby świętować swój drugi w ciągu tylu sezonów tytuł Super Bowl, sekretarz prasowa Karine Jean-Pierre odpowiedziała: „To się zdarza i ma zależeć od przywódców, kto jest z nimi.” To ich decyzja, aby dowiedzieć się, co nadchodzi”.

„Nie mogę rozmawiać z frekwencją ani z tym, kto tu będzie” – dodał Jean-Pierre.

Naciskany, czy gracze będą mogli przyprowadzać gości, Jean-Pierre powiedział, że nie jest pewien, co do protokołu.

„To dobre pytanie. Nie mogę teraz na nie odpowiedzieć. Ale spójrzcie, nie możemy się doczekać ich obecności, szefowie” – powiedziała.

Do tej historii przyczyniły się media Field Level Media i Associated Press.

READ  Chiny symulują atak na Tajwan w drugim dniu szkolenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *